Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgy akivel ismerkedem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgy akivel ismerkedem bevallotta előttem már 7 férfivel volt. Ez csak nekem tűnik soknak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 15:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a feleségem a megismerkedésünkkor 22-t vallott be, szerinted...?
2018. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Sokat segített volna, ha leírod hány éves. Ha 15 akkor picit sok. Ha 40, akkor nem annyira.
2018. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Tehát a nőnek volt már 20 pasija, amiből nekd 7-et bevallott.

Jobban tetszett volna, ha 20-at mond?

A nőci annyiból hibázott, hogy kettőt kellett volna bevallania, és akkor szépen beleillik a te álomvilágodba.

2018. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Jó meglátás a 2-tol hogy hány éves. De a 7 az nem tunik olyan soknak. Attol hogy van mi férfiak koztunk olyan hulye (tobbek kozott én is ) akinek csak 2 van, attol még a 7 nem sok nonek :D
2018. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Ne rugózz baromságokon. Attól, hogy eddig 7 partnere volt nem lesz se jobb, se rosszabb pár számodra.

Ha meg ennyire érdekel a téma akkor beszélgess vele erről de semmiképp se ítélkezz, mert az nem fog neki bejönni.

2018. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Mindig azt mondtam: nem kopik, és számláló sincs rajta. Húszévesen valószínűleg zavart volna a dolog, így negyven felé viszont már inkább a tapasztalatra bukom.
2018. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Gál Zoé ***** válasza:
53%
Ha 22 év feletti, akkor nem sok.
2018. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Jaj mit számít ez? Én kb 30 pasival voltam együtt és 22 éves vagyok. Egyszerűen azért, mert volt 1-2 évem, amikor csak kalandozásra és bulizásra vágytam. Viszont teljesen kinőttem mindkettőből és most egy normális párkapcsolatom van, nagyon szeretjük egymást. Megcsalni soha nem csaltam meg senkit és nemis akarok. Akkor nem mindegy? Engem sem érdekelne, hogy a barátom 2 vagy 120 csajjal volt előttem, nekem az számít, amilyen most, nem a múltja. Sőt, sokkal jobb, ha valaki fiatalon kiéli magát, mintha gyerekek mellett jönne rá, hogy kihagyott valamit az életéből.
2018. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Ezeken a számokon tényleg nem sok múlik.
2018. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy Te még szűz vagy? Vagy neked nincs szexuális előéleted?

Mit gondoltál? Hogy majd egy szüzet fogsz megismerni?

Hogy lenne már a 7 sok? Mihez képest sok?

Ám ha hetet vallott be, akkor az inkább 15-20...

Hét pasi nekem egy kalandosabb hónap alatt megvolt, gátlástalan ifjú koromban..

2018. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!