Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek nem irritáló ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem irritáló ezek a "nem szeretem az orált, de megteszem, mert szeretem (őt) " mentalitású nők? Fordítva milyen sértődés lenne már. "hát nem igazán élvezem a nyalásod, de a lényeg, hogy neked jó".

Figyelt kérdés

Egy nő, hogy besértődne már ezen és jogosan is. Mintha valami kegyesen megtenném vagy eleve kell a szeretet, hozzá mert amúgy nem vonzó. Ez ledegradáló. De észrevettem egész sok nő holt nyugodtan állítja ezt az orállal kapcsolatban, mintha ez tök rendben lenne.


Nem egy kötelező dolog az orál tudom! De ha valaki csinálja ne ilyen "kegyből", ilyen "jól van, de csak mert szeretlek" elvből. Mert ez implicit magába hordozza az undort, amit csak az érzelmei egyensúlyoznak ki, hogy épphogy ráfanyalodjon. Ez megalázó szerintem.


Kiváncsi lennék az ilyen nők véleményére. Mi lenne, ha hasonlóan vélekedne a barátjuk? "hát rossz az ízed, meg nyálkás is, de jó látni, hogy neked örömet okozok :)". Nos mit mondtok szeretetből fuvolázó hölgyek?



2018. jan. 20. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon felizgat, ha orálisan kényeztethetem a párom, a gondom inkább az szokott lenni, hogy akikkel eddig együtt voltam nem is jutott eszükbe, hogy maguktól adjanak.


Amúgy ez a kérdés szerintem sokkal összetettebb, mivel meg lehet érteni azt is, aki azért csinálja, hogy a másiknak jól essen. Egyszer például kipróbáltam az exemmel s*ggbe, pedig nem izgatott a dolog, de valamiért ott mégis élveztem valamennyire. Ha valakinek ez belefér az nem gáz, ha valakinek nem, az sem, mivel különbözőek vagyunk.


22/L

2018. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kettes válaszoló vagyok. Én nem hiszem el, hogy bárki csak magát a nyalást vagy a szopást mint tevékenységet élvezné. Különben otthon mindenki szopogatná az ubikat meg nyalogatná a mittomén mit. A pasim imádja a puncimat, de biztos vagyok benne, hogy egy idő után elfárad a nyelve, mert nekem sok idő kell ahhoz, hogy elmenjek. Én is szeretem a péniszét és mint írtam, örömmel teszem, mert örömet akarok neki okozni. Az elején nagyon lelkesen cuppanok rá, de egy idő után nekem is kényelmetlen érzés és jó lenne ha elmenne, mert úgy érzem, kiakad az állkapcsom.
2018. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#13 ez teljesen oké, meg az egy első próba volt, de hogy valaki már rendszeresen úgy művelje, hogy nem jó és semleges az már kicsit túlzás szerintem. De még ez se baj, max nem illünk össze ilyen emberrel, de hogy nem érzékelik néha, hogy ez megalázó? Vajon magukkal szemben is ilyen belátóak? Ha feléjük is így áll a barátjuk, akkor az nem zavarja őket?


Szóval igazából nem zavar, ha valaki ilyen, vagyis nem egymásnak valóak vagyunk akkor, de ez nem tragédia. De a kétszínűséget nem szeretem, tehát érdekel, hogy az ilyen nőket nem zavarja, ha őket is kegyből nyalják? Ha igen akkor kétszínű, ha nem akkor korrekt. Szerintem.

2018. jan. 20. 20:19
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit vársz? Növesszünk csiklót a szájpadlásunkra?

Volt ilyen pasim. Azon rugózott, hogy az előző csaja elélvezett szopás közben, és dugás közben is 10-12 orgazmusa volt. Ó, hát hogyne...

Most mondok valami nagyon durvát: a szerelmeskedés lényege, hogy örömet okozzak a másiknak! Ő nekem, én meg neki. Ezért élvezzük mindketten annyira.

Ha egy érzelemmentes kefélés előtt azt mondja a pasi, hogy csak azért nyal ki, hogy elélvezzek: rajta! Pont nem fog érdekelni. A lényeg, hogy nekem jó legyen.


Egy pici kitérő: van két bátyám meg pár fiú haverom. Kamaszként hallottam, hogy beszélnek egymás között azokról a lányokról, akik szeretnek szopni.

Imádja a fas.zt, az üvegasztalt átfejeli, ha előkapod alatta.

Csak kivettem a fa.szom, és felakadt szemmel rábukott.

Lelkesen szopik, mint a kismalac, túrja a mákot az orrával.

Stb, stb, stb. Mindezek után az az otromba röhögés.

Az a csoda, hogy ezek után még egyáltalán nem undorodok az egésztől.

2018. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ez milyen demagóg hülye válasz kedves utolsó? Tán az én számba meg makk van azért szeretem az orált? Jesszom Péter. A szex közös öröm szerzés. A másiknak, DE magadnak is. Senki se Teréz Anya szex verzióba, aki csak adja az örömöt, de nem akar kapni. Az orál nekem is öröm és izgató és nem csak azért, mert a másiknak jó, hanem mert kívánatos a női test fizikálisan is.


A másikat nem "lekötelezni" kell, hogy adom neki az örömet, de csak ennyi, hanem közösen élvezni és lehet neked ez hihetetlen, de vannak nők és férfiak, akik élvezik az orált, mert egyszerűen izgató és kívánatos az ellenkező nem és nem azért, mert ép rózsaszínködös lencsén át szemlélem a világot és önzetlenül adakozok. Kell az egészséges önzés.

2018. jan. 20. 23:04
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig kettes vagyok, azaz már egyes lettem, mert valakit töröltek. Szerintem te nem érted ezt, kérdező. Nem kegyből csináljuk. A párunk teste számunkra is izgató...de önmagában a pénisz, ha nem a páromhoz tartozik akin mindent imádok, nem az. Számomra egy idegen férfi pénisze közömbös, sosem jut eszembe, hogy "szopnám", míg a páromét igen, mert őhozzá tartozik.

Ettől még nem kegyből csinálom, de mint írtam, az, hogy egy jókora tárgy liftezze a számban csak úgy, nem örömforrás és szerintem aki ezt túldimenzionálja, az lódít. Vagy csak a nők egy része másképp működik. Mindenesetre nekem ezek az "imádok szopni, mindegy csak farok legyen" lányok eléggé gyanúsak, mit kompenzálnak ezzel. Párom szerint én vagyok a legjobb, aki orális szex terén történt vele, de valahogy nem szeretném ha ez határozná meg a "hírnevemet". És továbbra is csak annak szeretem csinálni akivel együtt vagyok. És továbbra sem kegyből. Szeretem, mert szereti.

2018. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ez most nagyon jól megfogalmaztad, szerintem, köszönöm! Értelek és tisztelem is a véleményedet! :) Ment a zöld kéz!
2018. jan. 21. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!