Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek hogy esne, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hogy esne, ha a barátotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Múltkor szex után azt mondta, hogy szerinte ő nekem csak a szexre kell. Szó sincs ilyenről, halálosan szerelmes vagyok belé, nem is értem hogy jutott ilyen az eazébe. Persze nagyon jó vele a szex és ennek hangot is adok természetesen, sokszor én kezdeményezek, de ez nem azt jelenti, hogy csak arra kell.

Mi lehet az oka, hogy kellene meggyőznöm arról, hogy nagyon nagyon szeretem? Srácok, ti is írhattok, hogy mi a véleményetek.

Mindketten: 18



2017. nov. 18. 21:06
1 2
 1/11 Ramone ***** válasza:
15%
Főztèl már rá? Takarítottál? Beszélgettetek? Egyáltalán tudod a nevét vagy csak a kártyaszámát?
2017. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülyegyerek. Az én párom is viccel, hogy szexmániás vagyok, de tudja, hogy emellett az életem adnám érte.
2017. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ezt miért nem beszéled meg vele?
2017. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Vannak ilyen srácok, akik ahelyett h azt mondanák, amire vágynak, megforditjak es inkabb vadaskodnak egy picit szurkalodo módon, h megkapják ugyanazt a törődést, szeretgetest, szerelmet.
2017. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Képzeld, főztem már neki,és ha a kártyaszáma érdekelne csak akkor nem írtam volna le, hogy szeretem. Gratulálok a gondolkodásmódodhoz, sajnálom, hogy ilyen vélemény alakult ki benned a nőket illetően, biztos nagyon boldog ember lehetsz, kedves 1. válaszoló!


Igen, egyébként egyből próbáltam megbeszélni vele, mondtam neki, hogy ne beszéljen ilyen butaságokat, ezt letudta egy oké-val.Minden nap kb 20x elmondom neki, hogy szeretem.

Arra tudok gondolni csak, hogy önbizalom hiánya van.

2017. nov. 18. 21:18
 6/11 Ramone ***** válasza:
26%

Arra nem is gondolsz hogy ezzel manipulál hogy mindig az ő farkán ugrálj mert mardos téged a bizonyítási vágy hogy "depedignincsigaza"


A srácot nem ismerem de üzenem neki hogy "pacsi" :D

2017. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Ramone, rejtsd el a neved könyörgöm!

Szerintem a legtöbben el sem olvassák már, hogy mit írsz csak nyomják a dislikeot...

2017. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ramone ***** válasza:
85%

ma 21:39

És akkor mi van? Szerinted érdekel engem hogy hányadik vagyok egy toplistán... Az őszinte embereket nem szeretik sehol főleg ha intigens is... Tudom hogy az én hivatásom mindig is magányos és üldözött lesz :)

2017. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Intelligens? Messze vagy te attól... ;)

De te tudod, nem szólok bele.

2017. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ramone ***** válasza:
Ne velem foglalkozz hanem a szegény kérdezővel mert még adosai maradtatok a sok "szemét a pasid szakítás vele" válasszal
2017. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!