Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megsértődhetett a partnerem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődhetett a partnerem azon, hogy csak óvszerben szeretnék szexelni?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel csak ritkabban futok össze szexelni mert messzebb lakik, olyankor pár nap alatt több menet is van. Legutóbb kb. a 2. menet után feldobta az ötletet, hogy csináljuk gumi nélkül, ő tudja a dolgát stb. Én ebbe nem mentem bele, felesleges kockáztatnom egy abortuszt, gyógyszert nem szedek és van elég nője neki szerintem, akivel lehet úgy is.

Utána kb 1-2 alkalommal szexeltünk, nem is nagyon nyomult.

Lehetséges hogy ennyire rossz neki gumival? Vagy csak simán durcizik? Vagy csak önző? Nem hinném, hogy annyira imád, hogy nem bírja ki óvszerrel. Elnézést kértem tőle, hogy én ezt nem vállalom be, de nem ilyen típus vagyok.



2018. jan. 19. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
megértem a pasit.egyetértek vele.
2018. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
én alapból szóba se álltam volna veled,gumiba zéro élmény.f
2018. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pasihiszti. Alkalmi szexnél pláne nem csinálnám gumi nélkül.
2018. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, én sem szerszeretnék veled szóba állni! :)
2018. jan. 19. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

A szexuális kultúra alapvető része, hogy a partnerek vigyáznak egymás és a saját egészségükre, valamint a nem kívánt terhesség megelőzésére még alkalmi vagy szexkapcsolatban is, ezért egyértelű az óvszer használat.

Ő nem érett erre. De te sem...mitől lenne az "imádat" jele, ha "nem bírja ki óvszerel"? Vagy nem is értem ezt a mondatot.

2018. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

"de nem ilyen típus vagyok"


Isteneeeem, dejópofa! "Én nem olyan lány vagyok." Hát meg kell zabálni.

2018. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Igazából gumiban tényleg nagyságrendekkel rosszabb a szex. DE! Mivel nem szedsz gyógyszert, és nem kapcsolatban vagytok, hanem alkalmanként összefekszetek kefélni, és neked illetve neki is van még másik partnere.. így szerintem elég evidens, hogy védekezünk.. és nem csak a gyerek ellen, hanem azért is, hogy senki se szedjen össze még véletlen se semmiféle nemi bajt.


Az pedig, hogyha az egészséged félted nőként pl HPV vagy akármi más ellen, akkor teljesen érthető, hogy gumit kérsz.

2018. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
Könnyen talál más lányt, aki engedi neki gumi nélkül.
2018. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne törd magad. A saját biztonságodat, védelmedet és pluszba az ő javára is vigyázol. Ez a felelősség tudat. Ugyan én is csináltam már gumi és minden egyéb védekezés nélkül, megszakított közösüléssel, de az nem alkalmi kapcsolat volt - így vállalva ha netán oké, összejön, akkor is felelősségtudóan reagálunk. Ez szimpla értelem és felnőtt gondolkodás.
2018. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Biztos csak fel akar csinálni a szerencsétlenje, vigyázz az ilyennel ismeretlenül.
2018. jan. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!