Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a partnerem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a partnerem, hogy 69ezzünk? Vagy nézzek új partner után? Lány vagyok

Figyelt kérdés

Ő a szokásos kinyallak, leszopsz módszert kedveli inkább.

Feldobtam már neki ezt 1-2szer, de eddig visszautasította. Minden másban passzol hozzám, de nekem a 69 a kedvencem.



2017. okt. 17. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Biztos ő jobban szereti a 96-ot. Gyere én is szeretem .
2017. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, van-e gyereketek...
2017. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy párszor ne tudná magát rávenni erre. A másik pedig, hogy ezért dobnád ??


Vezesd inkább rá. Szerettesd meg vele.

2017. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gyerekek? Jesszus,nem. Nem vagyunk úgy együtt, csak laza kapcsolatban :)
2017. okt. 17. 20:46
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyire nem akarja,akkor nézz új után. Nekem szerencsére a partnerem imádta. :)
2017. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Van olyan aki nem szereti. Én nőként pl azért nem szeretem, mert szeretek orális szex közben 100 %-ra a páromra koncentrálni. Ha közben ő is kényeztet, elvonja a figyelmemet :-)
2017. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Velem az elöző párom szeretette meg, úgyhogy lehet őt is rá lehet cezetni. Mondjuk èn nő vagyok
2017. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Dobd ! Van bőven aki szereti!!
2017. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A 69-nek azon kívül, hogy megosztja a figyelmet és emiatt nem tudok 100%-ig koncentrálni se arra, amit kapok, se arra, amit adok, van még egy hátránya. A lány nyelve nem tudja azt a felét simogatni a farkamnak, ami igazán érzékeny: a fitymafék környékét. Legalábbis úgy nem, ha beveszi a szájába, hanem csak úgy, ha kívülről nyalogatja az ajkaival, a kinyújtott nyelvével. Én legalábbis így érzem inkább.

Ezzel együtt van a 69-nek, a kölcsönös, egyidejű izgatásnak egy olyan varázsa, ami kárpótol a hátrányokért, úgyhogy majdnem minden alkalommal elő szokott kerülni, de csak mint az előjáték része.

Ha viszont az elélvezés a cél, akkor külön-külön jobb.

2017. okt. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szex közben 😃 Nálunk egyikünk se volt oda a 69 ötletért. Aztán egyszer úgy oráloztam, hogy a feje mellett térdeltem, addig mozgattam a fenekem, hogy végén a párom húzta át a lábam, és kezdett neki a dolognak. Bár akkor jó volt, de amúgy tényleg nem tudtam egyszerre figyelni a két dologra. De szerintem szex közben helyezkedj úgy, ha így se kapcsol, akkor tényleg nem akarja. :/
2017. okt. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!