Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek nem irritáló ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem irritáló ezek a "nem szeretem az orált, de megteszem, mert szeretem (őt) " mentalitású nők? Fordítva milyen sértődés lenne már. "hát nem igazán élvezem a nyalásod, de a lényeg, hogy neked jó".

Figyelt kérdés

Egy nő, hogy besértődne már ezen és jogosan is. Mintha valami kegyesen megtenném vagy eleve kell a szeretet, hozzá mert amúgy nem vonzó. Ez ledegradáló. De észrevettem egész sok nő holt nyugodtan állítja ezt az orállal kapcsolatban, mintha ez tök rendben lenne.


Nem egy kötelező dolog az orál tudom! De ha valaki csinálja ne ilyen "kegyből", ilyen "jól van, de csak mert szeretlek" elvből. Mert ez implicit magába hordozza az undort, amit csak az érzelmei egyensúlyoznak ki, hogy épphogy ráfanyalodjon. Ez megalázó szerintem.


Kiváncsi lennék az ilyen nők véleményére. Mi lenne, ha hasonlóan vélekedne a barátjuk? "hát rossz az ízed, meg nyálkás is, de jó látni, hogy neked örömet okozok :)". Nos mit mondtok szeretetből fuvolázó hölgyek?



2018. jan. 20. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Na most szerinted a nők ezt mondogatják is? Mert kétlem.

Én imádom csinálni, mert örömet okoz a páromnak és szeretek neki örömet okozni. Nem undorodom tőle, de maga a szopás mint tevékenység, az egy semleges dolog. Én nem érzek semmit közben, csak tudom, hogy neki jó és persze örülök, ha jól csinálom, imádom hallgatni a sóhajokat és a nyögéseket.

2018. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod második, és azt is,hogy sikerült megérteni, amire a kérdés vonatkozott! :)


Egyébként a csajoknál nincs ez a "hű,de finom ez a pénisz,és ellenállhatatlan vágyat érzek rá, hogy belekóstoljak" érzés? Csak mert a férfiaknál a punci maga, egy eléggé vonzó finomság érzelmek és szeretet nélkül is. Ez nem provokáció, pusztán őszinte kíváncsiság.

2018. jan. 20. 19:01
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja és annyi, hogy téged nem zavarna, ha ugyan ezt vissza hallanád a barátodtól? (hogy számára is semleges az egész, csak jó hallgatni, hogy neked jó?)
2018. jan. 20. 19:05
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Hát szerintem meg igazad van. Én lány vagyok, de soha nem mondanék ilyet a barátomnak.. ha nekem valaki ilyet mondana, utána tuti nem akarnám, hogy csinálja nekem.
2018. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hidd el, h sok pasi csinálja igy. Mármint, h nem szereti, de a nö miatt megteszi. Ez az egész solog oda-vissza müködik igy. Nyilván vannak mindkét oldalrol olyanok is, akik szeretik, meg izgatja öket, de olyanok is, akik csak muszájbol csinálják.
2018. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok mit a második válaszoló. Nem undorodom tőle, elvagyok vele, van hogy élvezem is de általában azért csinálom hogy a páromnak jó legyen. De nem hangoztatom ezt. Én viszont nem hagyom neki hogy ő matasson oda lent a szájával mert tudom hogy ő nem szereti és csak azért csinálná hogy nekem jó legyen. Ezért ha akarná csinálni mindig mondom neki hogy nem
2018. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát kvázi lényegtelen amúgy, hogy hangoztatja-e, hanem maga tény a fontos, mert egy őszintébb kapcsolatba ezt is meglehet beszélni szóval ki kell derüljön vagy hazudik.
2018. jan. 20. 19:22
 8/17 A kérdező kommentje:
Na de látod #8 hogy visszafele már nem engeded ezt. Nem azért, mert ez így megalázó lenne? Vagy csak szimplán "jót" akarsz neki azzal, hogy ne csinálja, ha úgyse szereti?
2018. jan. 20. 19:24
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

Nem, nekem a kényszerszopató férgek az irritálóak.Életemben nem szoptam,nem is fogom soha megtenni annak se akit szeretek,akinek nem tetszik van kijárat.Veled pl.szóba se állnék,sajna vannak naív nők akik még szopnak is neked kényszerből....

21/N

2018. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#11 látom te se tudod értelmezni a dolgot. Inkább L-t írj, mert a Nő túlzás. Szó se volt kényszer szopatásról, se elvárásról, hogy legyen. De ha van az ne ilyen "kegy"ből legyen, erről volt szó, de látom nem sikerült értelmezni.
2018. jan. 20. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!