Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem szedek hormontablettáka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szedek hormontablettákat, akkor ne is keressek párt inkább?

Figyelt kérdés

Elég durva válaszokat olvastam itt, amik körülbelül azt tükrözik, hogy "nem is kell az a nő, aki nem hajlandó gumi nélkül".


Tehát az ilyen felfogás szerint választanom kellene egészség- párkapcsolat között?



2018. jan. 20. 00:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Na, én meg úgy vagyok, hogy sohasem voltam nővel -én felvállalom, mert ez van, a legtöbb madár hazudozik erről, mert úgy jobb nekik- és amíg a randit nem említem, addig akarnak velem találkozni, ahogy randit kérek, úgy már nem, mert túl idős vagyok komoly kapcsolathoz...


Azaz csak dugni lennék jó a kb. 20-23 éves elkényeztetett lányoknak. Efölött, meg zömében érdek kapcsolatokban élnek ma az emberek (a pasi adja a szállást, pénzt, kapcsolatrendszert és ennyiről szól a sztori, ha nem ellenszenves kimondottan a nőnek, akkor már jó házasságra, lehet csinálni a gyereket). Azaz a szerelem maximálisan háttérbe szorult sajnos.


Aztán 50%-nál jön a válás gyerekkel... Ott van Fb-n a sok 40 felé járó elvált anyuka, ma is nézelődtem, nem keveset láttam. Hangsúlyozom, nem a nő hibája nagyrészt, lásd fent én sem megyek bele a 21 valahány éves csajok játékaiba...

Ugyanígy normális férfi ejti a csajt, ha látja, hogy pl. beköltözött hozzá és kb. az ingyen szállás volt a motiváció, hogy dobja az exét...


Elkeserítő ami ebben az országban zajlik!


30, férfi

2018. jan. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha szeretem a lányt, akkor találunk megoldást.

Van hormonmentes fogamzásgátlás is 😊

S van komoly szándék is, családdal, gyerekkel.

2018. jan. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

" A spirált csak azok tetetik fel, akik biztosak abban, hogy nem fognak szülni."


Ezt a marhaságot honnan szedted?

2018. jan. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Azzal keveri, hogy spiralt korabban csak azok tettethettek fel, akik mar szultek. De ez mar evek ota nincs igy. Barkinek lehet spiralja.
2018. jan. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%
Bárkinek lehet spirálja, mondjuk durva mellékhatásai lehetnek, és az is hormon, ugyebár...
2018. jan. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mar van belole hormonmentes is pont ezt kikuszobolendo.
2018. jan. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha igazán szeretek valakit, akkor sosem várom el tőle, hogy ilyesmit szedjen. Tényleg jobb gumi nélkül, de nekem fontosabb az egészsége és az, hogy Ő mit szeretne.
2018. jan. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%

Ez hülyeség! Mi 4+3évig voltunk együtt gumival. Soha nem akart rábeszélni másra a párom.

Volt egy év a kettő gumis időszakban míg hormonmentes spirálom volt fent. Rettentően görcsöltem és véreztem tőle így leszedettem.

7 hónapja próbálkozunk babával, úgy néz ki most sikerült. Jobban szeretjük gumi nélkül, de az egészség fontos és gumival is el tudunk élvezni.

2018. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kimaradt

27N

2018. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
84%

Az értelmes férfi megérti,hogy nem éri meg hormonokkal tömni magát a nőnek.Nekem meg olyan férfi nem kellene,akinél csak a gyógyszer az opció.

A barátom sose kérte,hogy szedjem azt a sz@rt,nyilván tisztában van a kockázataival.

2018. jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!