Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem szedek hormontablettáka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szedek hormontablettákat, akkor ne is keressek párt inkább?

Figyelt kérdés

Elég durva válaszokat olvastam itt, amik körülbelül azt tükrözik, hogy "nem is kell az a nő, aki nem hajlandó gumi nélkül".


Tehát az ilyen felfogás szerint választanom kellene egészség- párkapcsolat között?



2018. jan. 20. 00:28
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
68%
Aki szeret, annak nem ez lesz a legfontosabb. :)
2018. jan. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
jó van, mer a gyerek nem is opció nálad. azok a fiúk há családra vágynak. mi ebben olyan hihetetlen?
2018. jan. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

ha csaj lenék akkor én sem tömném magam tablettával..

pasiként viszont tudom, hogy gumival tényleg messze nem olyan jó mint nélküle.. de! örömhír, hogy ott az orál, ami mehet gumi nélkül is.

2018. jan. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#2 Há az van, hogy család még korai egy kapcsolat elején.

#3 Örülök, hogy így látod.

2018. jan. 20. 01:16
 5/22 anonim ***** válasza:
30%

Egyébként ezen már én is gondolkodtam de szerencsére nekem van más opció is: Ezentúl csak lányokkal leszek :D

(Nem ám, alapból biszex vagyok szóval... :D )

2018. jan. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%

Az itteni válaszolók többségére azért igaz, hogy gumival nem szexel, mert még nőhöz se jut... :D Ne erre alapozz. Aki normális, az elfogadja, hogy gumival kell védekeznetek.

Egyébként vannak még alternatív megoldások, pl. spirál, bár nem tudok nyilatkozni róla, hogy milyen.

2018. jan. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#5 Nem rossz megoldás.

#6 A spirált csak azok tetetik fel, akik biztosak abban, hogy nem fognak szülni. :/

2018. jan. 20. 01:32
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
nekem nem volt párom de teljesen mértékben megértem hogy nincs kedve mérgezni magát szedjük fele fele 24f
2018. jan. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
olyan van hogy az ondó vezetékbe raknak egy tömítést
2018. jan. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2%

Na, én meg úgy vagyok, hogy sohasem voltam nővel és amíg a randit nem említem, addig akarnak velem találkozni, ahogy randit kérek, úgy már nem, mert túl idős vagyok komoly kapcsolathoz...


Azaz csak dugni lennék jó a kb. 20-23 éves elkényeztetett lányoknak. Efölött, meg zömében érdek kapcsolatokban élnek ma az emberek (a pasi adja a szállást, pénzt, kapcsolatrendszert és ennyiről szól a sztori, ha nem ellenszenves kimondottan a nőnek, akkor már jó házasságra, lehet csinálni a gyereket). Azaz a szerelem maximálisan háttérbe szorult sajnos.


Aztán 50%-nál jön a válás gyerekkel... Ott van Fb-n a sok 40 felé járó elvált anyuka, ma is nézelődtem, nem keveset láttam. Hangsúlyozom, nem a nő hibája nagyrészt, lásd fent én sem megyek bele a 21 valahány éves csajok játékaiba...

Ugyanígy normális férfi ejti a csajt, ha látja, hogy pl. beköltözött hozzá és kb. az ingyen szállás volt a motiváció, hogy dobja az exét...


Elkeserítő ami ebben az országban zajlik!


30, férfi

2018. jan. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!