Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek nem undorító a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem undorító a szex?

Figyelt kérdés
Kérem kulturaltan valaszoljatok,koszonom!
2018. jan. 15. 19:39
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
43%

Nem offoltam, csak egy példa szemléltetésével elmagyaráztam kulturáltan, hogy nekem miért nem undorító a szex. Pontosan ez volt a kérdésed, én válaszoltam.

Egyébként leírhatnád, miért nem tartod jónak a példámat, mert érvelés híján nem győztél meg. :)

2018. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
58%
Off vagy nem off, totál mindegy. Amúgy meg állíthatgatod ezt az egészséges vagyok szöveget, de még mindig úgy néz ki, hogy nálad van a gond, és nem a többi embernél. Mert érdekes mód az emberiség 99.9999%-a nem tartja gusztustalannak.
2018. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
Mert jó érzés,kinek lenne gusztustalan..Ami az embernek jo erzes nem fog tole hanyni.Én sem hányok tőle.
2018. jan. 16. 19:06
 34/54 anonim ***** válasza:
Akkor msot undoríto vagy sem ? :D :D
2018. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
Az undorito es a hanyinger teljesen mas fogalom:)
2018. jan. 16. 19:33
 36/54 anonim ***** válasza:
40%
Miért, nálad mi a különbség??
2018. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, te magad se tudod, mit beszélsz.
2018. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!


Ne vidd be magad az erdőbe, mert ebből már nem jössz ki jól.

Nem az a baj, hogy neked undorító a szex, hanem az, hogy ezt az egészet nem tudtad érvekkel alátámasztani. Másrészt kérted a véleményünket, de csak akkor tetszik neked a válaszunk, ha egyezik a tiéddel.

Mi lenne, ha kifejtenéd, mi a problémád a dologgal? De úgy, hogy indokold is meg!

2018. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
66%
Fogadjuk el, az ő véleménye szent és sérthetetlen, mindenki más nem normális. :D
2018. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
70%

Rendben, akkor megpróbálom kisakkozni, esetleg mi problémája lehet a kérdezőnek, és válaszolni rájuk.


A nemi szervek mocskosak és undorítóak. - A nemi szervek nem mocskosak, ha betartod az alapvető higiéniai követelményeket.


Nő szemszögéből: Egy férfi beteszi a péniszét a hüvelyembe. - Nem mocskos, ha betartja az alapvető higiéniai követelményeket.

Férfi szemszögből: Beteszem a péniszem egy nő mocskos hüvelyébe. - Nem mocskos, ha betartja az alapvető higiéniai követelményeket.


A nemi szervek szőrösek. - Ma már számtalan módon lehet ezt a problémát megoldani.


A nemi szervek büdösek. - Ahogy a bőrödnek, úgy a nemi szervednek is van egy alap szaga. Amennyiben az illető betartja az alapvető higiéniai követelményeket és nincs valamilyen betegsége, akkor ez nem probléma.


A nemi szervek váladékai büdösek. - Ahogy a váladékok legjavának, úgy ennek is lesz szaga. Egészséges, higiénikus ember esetén ez nem lehet olyan zavaró.


Sok ott a baktérium. - Igen, lehetnek ott baktériumok, de több baktérium él a szádban - 120 ismert baci él ott, amiből egy hosszú csók során 60-80 milliót cserélsz a partnereddel. Viszonylag elterjedt, hogy a tested legmocskosabb része a kezed - a kezed, amivel a szádhoz érsz, amivel az ételedet tapogatod, amit aztán megeszel. A pénzről, a telefonodról, a kilincsekről, kapaszkodókról (és még sorolhatnám) pedig ne is tegyünk említést.


Nemi betegségek. - Igen, léteznek. Gumival tudomásom szerint elég hatékonyan lehet védekezni ellenük.


Az ondó undorító. - Az ondó C-vitamint, kalciumot, klórt, koleszterint, citromsavat, kreatint, fruktózt, tejsavat, magnéziumot, nitrogént, foszfort, káliumot, nátriumot, B12-vitamint és cinket is tartalmaz. Ezeket a táplálkozás során is beviszed a szervezetedbe, nincs miért undorodni tőlük. A sperma továbbá spermiumokat tartalmaz - nem bántanak, te is egy voltál. Hátramarad még a spermaplazma, amely egy váladék, azonban semmi okod viszolyogni tőle.


Az ondó szaga / íze / színe / állaga undorító. - Az ilyenek betegségre, rossz életmódra vagy hiányosságra vezethetők vissza, egy egészséges férfi spermájával nincsenek problémák. A táplálkozással az íz (és tudomásom szerint) az illat valamelyest befolyásolható.


A nemi szervek íze undorító. - Alapvető higiénia mellett egy egészséges ember nemi szerve nem hiszem, hogy olyan borzalmas lenne. Ha mégsem bírod, nem kötelező a száddal kielégítened a partnered, ott a kezed is.


A vizelet ott / a közelében távozik. - Attól még nem ázik a nemi szerv vizeletben. Nem tilos szex előtt zuhanyozni, ha valakit ennek a tudata zavarna.


A férfi belepisilhet a nőbe. - A férfi úgy lett gyártva, hogy ne tudjon szex közben vizelni.


A férfi beleélvez a nőbe. - Gumi, vagy kiveszi.


Takarítani kell utána, mocskos lesz az ágynemű / amin épp szexelünk. - Gumi, szex a zuhanyzóban, ágyék alá leterített törölköző, szabadtéri szex...


A nő menstruál. - A nők havonta egyszer menstruálnak, ami alatt (és utána is) általában gyakran fürdenek, ügyelnek a higiéniára. Ebből kétlem, hogy akármilyen probléma adódna.


Leizzadok szex közben. - Egy jó futástól is leizzadsz, mégis kellemes és sokan csinálják. Egyszerűen zuhanyozz le utána, és a probléma megoldva.


A szexnek léteznek olyan formái, amelyek a közösülésbe ürüléket, hányadékot, stb. vonnak be. - Na, ez tényleg undorító.


Ez minden, amire gondolni tudtam. Nem tudom, milyen másik aspektusból láthatnád a szexet undorítónak.

Remélem kielégítő választ adtam.

2018. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!