Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek nem undorító a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem undorító a szex?

Figyelt kérdés
Kérem kulturaltan valaszoljatok,koszonom!
2018. jan. 15. 19:39
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meglepődnél, hányan válaszoltunk nőként. :D
2018. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 Judit58 ***** válasza:
40%

ha szerelemből teszi az ember akkor csodálatos.

hogy kinél hol a határ az izlés kérdése.

2018. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
76%

15 vagyok. Nő.

Nem kedvelem a gyerünk, csináljuk, durr bele szexet, azért szeretkezek, mert szeretek ilyen közel és ilyen intim kapcsolatban lenni a barátommal, örömöt okozni neki.


Attól még, hogy nem neked tetsző / a tiéddel egyező a véleményünk, még nem vagyunk "ezzaz p@n@ pun*i most megba" véleményen.

2018. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
76%

#15 vagyok* Nem 15 éves, mielőtt valaki félreértené :) Utólag jöttem rá, hogy ezt nagyon félre lehet értelmezni.


#23 (és #15) voltam.

2018. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, miért tartod undorítónak a szexet? Tényleg érdekel.

Egyébként ez nem egészséges hozzáállás.

2018. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

:D nem egeszseges? Akkor biztos beteg vagyok:)

Ez egy velemeny nem valami rendellenesseg..

2018. jan. 16. 17:04
 27/54 anonim ***** válasza:
55%
Most van egy ötletem, lehet beletrafálok lehet nem. Lehet a tipikus 20-on+ pár évesen szűz, a csajoknál sikertelen srác tipikus sírása. Általában ez szokott lenni, h amár nem sikerül, akkor próbálja rossz színben feltüntetni, vagy épp más dolgot hibáztatni.
2018. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt ilyen problemam,egyszeruen szerintem undorito attol fuggetlenul egeszsegesnek tartom magam.
2018. jan. 16. 18:00
 29/54 anonim ***** válasza:
43%

Igen, végül is beteg vagy. Az embereknél (és igazából minden élőlénynél) alapszükséglet a szex, emiatt úgy vagyunk bekódolva, hogy vágyunk rá, ÉLVEZZÜK, jónak tartjuk és természetesnek. Nyilván az állatok és az emberek között az a különbség, hogy mi nem csak, sőt általában nem a fajfenntartás miatt szexelünk, hanem mert élvezzük. Ezzel a többség így van, mert ez genetika, így vagyunk beállítva.

Elméleti síkon persze lehet vitázni arról, hogy undorító-e, de egy egészséges ember fejében meg sem fordul, hogy az volna. Ennyi erővel a táplálkozás is undorító, ha belegondolunk. De miért gondolkozna valaki ilyesmin? Vagy innentől kezdve sírjunk azon, hogy milyen gusztustalan az evés és az egész emésztés folyamata? Én inkább megyek, és elrágcsálok egy jó kis rántott csirkecombot, ami aztán lebomlik a szervezetemben, és végül kiürül, de te tudod. :)

2018. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
Ne offolj,benne van a szabalyzatban.Nem nem vagyok beteg leirhatom 26millioszor is.És egyebkent is rossz peldat hoztal fel;)
2018. jan. 16. 18:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!