Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sikerült már valakinek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már valakinek?

Figyelt kérdés
Van olyan akinek korai magömlése volt és "meggyógyúlt" belőle. Láttam, hogy van ilyen tanfolyam is elvileg. Tantara vagy mi a neve. Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban.
2018. jan. 13. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

annyi a titka,hogy naponta 2x kell dugnod.

ennyi elélvezés után 1 hónap múlva örülni fogsz,ha fél óra után nagy nehezen el tudsz majd lőni.

és addigra a nő intim közelségét is megszokod,mert igazából ez az ami annyira idegen,annyira felzaklat érzelmileg,hogy nem tudsz saját magadra figyelni és nem tudod kontrollálni magad.

2018. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A férfi intim tornát javasolnám inkább.
2018. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha neked sikerül, mond el nekem is, hogy hogy csináltad.
2018. jan. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kiegészíteném az első válaszom,hátha úgy érthetőbb lesz.

akkor fog elmúlni ha már nem lesz komfort zónán kívüli élmény számodra a női test intim közelsége,hanem megszokott és természetes lesz.

amint ez megtörténik az irányítás is a tiéd lesz önmagad és a helyzet felett.

2018. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak gondolj szex közben arra hogy valaki megöli édesanyádat hidd el nem lesz kedved elélvezni... viccen kívül nekem az vált be hogy valami teljesen másra gondolok közben úgy sokkal tovább bírom illetve az összebújós érzéki szeretkezésnél kevesebb ideig bírom mint egy kemény erőszakos dugásnál
2018. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!