Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Libidó növelése sikerült már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libidó növelése sikerült már valakinek valamilyen módszerrel?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, nincs káros szenvedélyem, szerintem igazán stresszes életem sincs, sportolok is, tehát túlsúlyos sem vagyok.

Pár éve még sem kívánom annyra a szexet, ha nővel vagyok sem van bennem komolyabb indíttatás a szex feelé, ha már ott vagyok csinálom, de egy menet után meár abszolút nem érdekel. Minden szempontból zavar és szeretnék valahogy változtatni ezen érdekelne, hogy volt-e már valakinek ilyen problémája és sikerült-e valahogy segíteni ezen.



2016. okt. 4. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szeretkezz, ne szexelj.
2016. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jöjjetek össze ti ketten, aztán menjetek el egy statisztikushoz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!