Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy viselnétek, ha a párotokk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnétek, ha a párotokkal nem tudtok szexelni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ti lányok vagy fiúk hogy viselnétek, ha egy fél éves kapcsolatotokban nem tudtok szexelni, mert a párotoknak gondjai vannak.


Már fél éve járok egy 20 éves lánnyal (én 23F), akit nagyon imádok. Nem tehet róla, de szegénynek állandóan úm. egészségügyi gondjai vannak, emiatt nem tudunk szexelni. Pár alkalommal csináltuk csak, de akkor sem mindig tudtuk befejezni. Nekem nagyon hiányzik a szex, és már sajnos egyre kevésbé tudom tolerálni a dolgot, hiába szeretném. Az eszem azt súgja szakítsak vele, de a szívem nem engedi...


Szerintetek mit tegyek? Ti hogy viselnétek a dolgot?



2018. jan. 10. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egészségügyi gondról van szó, ami ennyire elhúzódik?
2018. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, de én elmentem orvoshoz....
2018. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Nos ha egészségügyi okokból nem lehet akkor arról nem tehet.

Ha meg ez miatt Szakítanál vele. Nem szereted igazán.

Nekem volt hogy 8 hónapig nem tudtam szexelni a párommal mert heregyulladása volt és borzalmasan fájt neki a szex.

Így amíg a doki nem kezelte ki nem volt kamaty

Kézzel meg szájjal vitt el.

De èn nem tudtam viszonozni mert fájt neki.

Nehéz 8 hónap volt.

Mert mindig őrülten kívàntam

De eszemve nem jutott volna ez miatt szakítani vagy megcsalni vagy szeretőt tartani.

Kiálltam mellette segítettem kísértem vizsgálatokra. Éjelente készítettem a jeges borogatást.

Meg gyógyult és egy kiadósat szexeltünk.

24 N

2018. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyfolytában valami kisebb-nagyobb nyavalya, felfázás, vagy valamiért viszket, és kisebesedik neki...


Sajnos ő még kompromisszumra, pl. orálra sem hajlandó...

2018. jan. 10. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát akkor szia. Nekem ennél komolyabb problémám volt, de megoldottuk máshogy. Plusz addig kell keresni az orvosokat, míg valaki érdemben nem foglalkozik vele.
2018. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Állandóan nem lehet baja,csak ha nincs rendesen kikezelve a gomba,stb.

Kedves tőled,hogy ki akarsz tartani mellette,de ez hosszú távon nem egészséges.

Főleg,hogy téged sem akar kielégíteni.

2018. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
esélyes, hogy más pasi keze... vagyis farka van a dologban!?
2018. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves barátom ugyan ebben a cipőben járok én is mint te. Egészségügyi problémája van oda lent a barátnőmnek de elég nehéz eset. Voltunk már nem egy orvosnál de mindig talált valami kifogást barátnőm hogy menjünk másikhoz mert ezt nem kedveli vagy épp nem úgy nyúlt hozzá stb.... Most már ott tartunk hogy havi 1x szexelünk de lehet nem túlzok ha azt mondom hogy van mikor 2 havonta 1x...De az is olyan szokott lenni hogy kb 5-10 perc alatt elmegy én meg bírnám simán. Utána megy a kézi levezetés és ennyi. Én támogatom és próbálok kitartani mellette de nem is igazán beszél róla hogy mi volt pontosan a kezelésen. Hozzáteszem hogy mi 3.5 éve együtt vagyunk... Kicsit kezdek én is mer ebbe belefáradni mert nálam nagyon fontos a szex és nem kapom meg amire vágyom.Próbáltam már neki nem egyszer variációkat mondani hogy hogyan próbáljuk meg de arra az volt a válasza hogy úgy fájna neki vagy hogy kellemetlenül érezné magát.Már az utóbbi majdnem 1 évbe nem is erőlködök ilyenekkel mert tudom hogy csak felesleges köröket futnék. Nem tudom én sem hogy mi tévő legyek de sajnos a végtelenségig én sem bírom türelemmel. Ha esetleg van valakinek valami tanácsa az írjon nyugodtan. 26F
2018. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Hááát, ez elég sza r ügy. Nekem is voltak ilyen gondjaim, orvosrol orvosra jártam, de mindig kijött vmi. Majd teljesen más okbol szakitottunk, és megszüntek a problémák. Más ffinál nem jött elö. Aztán emiatt arra gondolok, h azzal a pasival valahogy nem passzolt a ph-nk. Vagy valami ilyesmi. Lehet nálatok is ilyesmi van. Óvszerrel esetleg? Illetve a nök akkor sem szeretnek szexelni, ha nincsenek kielégitve. Elöbb utobb elmegy töle a kedv, ha nincs orgazmus.
2018. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az hogy "ha emiatt szakítasz vele, akkor nem is szereted igazán" volt már?
2018. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!