Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja azt sok pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt sok pasi, hogy nekünk nőknek el kell viselnünk az anális szexet?

Figyelt kérdés

Persze az természetes, hogy punciba ők dugják be, és ez normális dolog, de popóba miért akarják?

Már az 5. pasim erőlteti, és persze mindig beadom a derekam de már nagyon unom, mert eddig csak egy csinálta jól a többivel mind fájt! És amikor mondtam nekik, hogy nem lesz több akkor mind fel volt háborodva.

Miért hiszik azt hogy popóba olyan érzés nekünk mint punciba? Hát nem tudom ki terjeszti ezt a hülyeséget de nekem például utána vagy fél órán át olyan érzésem van mintha teljesen nyitva lennék hátul. És nem értik, hogy ez borzasztó dolog!

Önzőség vagy inkább butaságból gondolják ezt?



2018. jan. 8. 16:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#20: hú ez mekkora bullshit :D


Kedves válaszoló: nemgond, ha nem szereted. Lényeg, hogy megtalálják a hasonló igényű emberek egymást ...biztos, hogy te is fogsz bőven találkozni olyan pasival, akit nem érdekel az anál.

2018. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

MrChunky!

Kérdezz meg egy orvost arról, mennyire bullshit. Köztudott, hogy homoszexuálisoknál a sok éves gyakorlat gyakran a záróizmok gyengülését, előbb a szél és a híg széklet, később a kemény széklet visszatartásának nehézségét okozza. És ez a jelenség már a nők körében sem ismeretlen. Más kérdés, hogy tagadják, mert ciki, de az orvosok szembesülnek a tendenciákkal. Lehet csinálni, de érdemes mértéket tartani. Nem ellene akarok prédikálni, de legyen ez egy alkalmi, különleges esemény, ne a mindennapok része.

2018. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!