Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja azt sok pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt sok pasi, hogy nekünk nőknek el kell viselnünk az anális szexet?

Figyelt kérdés

Persze az természetes, hogy punciba ők dugják be, és ez normális dolog, de popóba miért akarják?

Már az 5. pasim erőlteti, és persze mindig beadom a derekam de már nagyon unom, mert eddig csak egy csinálta jól a többivel mind fájt! És amikor mondtam nekik, hogy nem lesz több akkor mind fel volt háborodva.

Miért hiszik azt hogy popóba olyan érzés nekünk mint punciba? Hát nem tudom ki terjeszti ezt a hülyeséget de nekem például utána vagy fél órán át olyan érzésem van mintha teljesen nyitva lennék hátul. És nem értik, hogy ez borzasztó dolog!

Önzőség vagy inkább butaságból gondolják ezt?



2018. jan. 8. 16:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Akkor én kivétel vagyok mert nem szeretem, nem csinálom, nem kívánom,filmen sem nézem. Pedig pasiból vagyok.
2018. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt tapasztaltam. Sok pasi akarja. Ez most az újdonság biztos...

Nekem is fájt, mindenféle gondos elökészületután is a behatolás, de mikor már bent volt és kitágultam, elég sok orgazmusom volt, igy én is benne voltam. De az biztos, h után napokig fáj, és tényleg rossz érzés, mig vissza nem szükül. Ezért is volt csak 2-3 havonta egy ilyen. De a mostani párom nagyon rendes, szeret, nem nyaggat ezzel. Egyszer került szóba, h majd talán egyszer vmikor kiprobálhatnánk. De tény, h a pasik többsége rá van kattanva.

2018. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%
Miért gondolod, hogy nekünk meg le kell mondani erről a vágyunkról? Azért akarjuk, mert jó érzés és ha hiszed ha nem, bőven vannak nők, akik ezt élvezik (akár egészen durván is) és rendszeresen igénylik. Unalmas már ez a rendszeres sírás-rívás, meg az a gyerekes felvetés, hogy majd csak ha ti is felcsatolhatóssal, mert úgy egál...
2018. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

13

Azért mert talán mi adjuk oda a testünket nektek? Hogy helyezheted az önző vágyaid a nő akarata fölé? Cöhh

2018. jan. 8. 19:10
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell elviselni, de illik nyitni rá. Engem már dugott meg nő felcsatolhatóssal, szétélveztem az agyamat. Tudom, nektek nincs prosztatátok, mégis eddigi barátnőim mind élvezték az anális szexet. A kulcs a hozzáértésben rejlik. Sok primitív fajankónak annyi az össz anális kultúrája, hogy bevágja szárazon a lompost és reszeli a nőt, de ez nem ebből áll. Gondos előkészítést igényel (le tudom írni, én hogyan szoktam, ha kell), aztán pedig hosszas felvezetést is.
2018. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#13! Akkor a "böven" találhato lányok között válogass, de ha azt mondják, hogy nem, azt tessék tiszteletben tartani!
2018. jan. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Hülyék a pasijaid, mert elvárásteljesítésnek fogják fel, te meg megfelelniakarásnak.

Én mindíg a lányok kedvét-élményét kerestem-adtam, de brutál türelmesen és sokáig.

És igen, elnyaltam a popsijukat is, akár 69-ezve, akár hasra fektetve és mindegyik élvezte, nem kicsit. És ha ilyenkor nagyon de nagyon lágyan, kb fél centire be-becsúsztattam lassan egy ujjam a popsiba, miközben nyaltam a csiklóját, - (ja és a fiuknak mondanám, hogy ki kell fordítani a csiklót a bőre alól, ugyanúgy, mint a farkunkon is hátra kell húzni a bőrt, hogy a makk érzékenysége miatt élvezzünk),- és brutál orgazmus lett belőle nekik. Namármost ezután sokkal felszabadultabban fogja befogadni a farkat a popsi. Hát kb ennyi.

De ha este megbeszélve, hogy engedd mááár, na. Szegény lány meg megengedi módon futtok neki, soha nem lesz jó.

2018. jan. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
3%

"Azért mert talán mi adjuk oda a testünket nektek? Hogy helyezheted az önző vágyaid a nő akarata fölé? Cöhh"


Mégis ki helyezi? Akármennyire nyomjátok itt kórusban a propagandát, bizony vannak nők, akik igenis élvezik az anált, és meg tudják adni egy férfinak amit szeretne. Minőségi különbséget jelent, minden téren. Akar a franc veletek vergődni...

2018. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A 17esre válaszolva, nekem rendszeresen ujjazva van a popom pont a nyalás közben, ahogy te irtad. De a pénisz más, az fáj. Pesig kb tizenx éve ujjazák a fenekem, ennek ellenére mái napig fáj a poposzex amig teljesen ki nem tágulok. Akkor nem fájt, ha egy pici cerka megy be, de az átlagos vagy vastagabb pénisz fájdalmas a nöknek. Nekem is van anális orgazmusom, ezért néha viselem a fájdalmat, amig ki nem tágulok rendesen, de minden előkészület és sikositás és izgatás ellenlre is fájdalmas a behatolás és az eleje.
2018. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%
Orvost hallottam nyilatkozni arról, hogy egyre több fiatal nő küzd széklet és szél-visszatartási problémákkal, illetve azzal, hogy hátul vonalkódos lesz a bugyi. És ez egyértelműen annak a következménye, hogy szinte normálisnak számít az anális szex a heteróknál is. Ünnepnapokon lehet, de ha rendszeresen csinálják, az tönkreteszi a záróizmokat! Csak erről alig beszélünk, mert aki már érintett, az inkább hallgat róla, mert ciki.
2018. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!