Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első anál. Hogy csináljuk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első anál. Hogy csináljuk, hogy biztosan eléggé kitáguljak stb?

Figyelt kérdés

Párommal már egy ideje ki akarjuk próbálni az anált, de én kicsit tartok tőle őszintén szólva. De én is ki akarom, nem csak miatta, kiváncsi vagyok rá.

Azt tudom, hogy szilikon bázisú síkosító kell hozzá és h nyilván ki kell rendesen tisztítani előtte a dolgokat.

De elég pl ha előtte ujjal, ujjakkal tágít, vagy mindenképp venni kell hozzá vmilyen buttplugot? Ha igen milyet kell elsőre? Tudnátok linkelni?



2018. jan. 7. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ujjal is ki lehet szépen tágítani :) szépen fokozatosan :)
2018. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Ujjal is ki lehet. Síkosító nem rossz ötlet, bár mi nélküle is csináltuk már. Kommunikáljatok közben, hogyan jó neked, fáj e.
2018. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
21%
Jó erősen le kell fogni a nőt, oszt had szóljon!!!
2018. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!