Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől tényleg tovább bírná a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől tényleg tovább bírná a második menetet a barátom?

Figyelt kérdés

Azt hallottam h ha az elélvezés előtti pillanatban kiveszi a farkát és nem nyúl hozzá, akkor elélvez de nem olyan erőteljesen, és utána is felizgult marad, és nagyon sokáig fogja bírni a 2. menetet.


Mondtam neki h próbáljuk ki de nem akarta, kiváncsi voltam legutóbb mikor szájjal csináltam neki, megcsináltam h abbahagytam a kérdéses pillanatban. De nemcsak szex nem volt utána hanem lecseszett nagyon durván h ez rossz neki. És hogy ez kamu, ettől nem bírja tovább senki.


Ez igaz? Tényleg annyira kellemetlen?

Tényleg nem javít a helyzeten ez, csak kitaláció?

Nagyon szeretném ha tovább bírná, első alkalommal hamar elmegy, és utána a 2. menethez nincs már kedve mert fáradt, nem olyan kemény, stb...


2018. jan. 6. 21:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gyűrűt még nem próbáltam, de egy normális óvszer is jó növelni az időtartamot. Jó, oké, nem lesz olyan élvezetes, na és? Ha szeret ez ne legyen mérvadó, ha te hosszabban élvezheted a közösülést néha. :)
2018. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!