Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől tényleg tovább bírná a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől tényleg tovább bírná a második menetet a barátom?

Figyelt kérdés

Azt hallottam h ha az elélvezés előtti pillanatban kiveszi a farkát és nem nyúl hozzá, akkor elélvez de nem olyan erőteljesen, és utána is felizgult marad, és nagyon sokáig fogja bírni a 2. menetet.


Mondtam neki h próbáljuk ki de nem akarta, kiváncsi voltam legutóbb mikor szájjal csináltam neki, megcsináltam h abbahagytam a kérdéses pillanatban. De nemcsak szex nem volt utána hanem lecseszett nagyon durván h ez rossz neki. És hogy ez kamu, ettől nem bírja tovább senki.


Ez igaz? Tényleg annyira kellemetlen?

Tényleg nem javít a helyzeten ez, csak kitaláció?

Nagyon szeretném ha tovább bírná, első alkalommal hamar elmegy, és utána a 2. menethez nincs már kedve mert fáradt, nem olyan kemény, stb...


2018. jan. 6. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Persze,hogy sz.r neki,miért csináltad ezt?

Ettől nem,hogy tovább fogja bírni,még fel sem fog izgulni! Szép barátnő lehetsz :(

2018. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
nem kéne második meneten gondolkodni ha miután ő elment, szépen használná az ujjacskáit és a nyelvecskéjét...
2018. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem áll itt, mint a cövek még élvezés után is? Úgy, hogy nem is kevés ideig szeretkezünk. Nekem pár perc után mehet is a következő, miután lement az érzékenység, addig sem lankadok le.


Egyénfüggő ez. Lehet gyakorolni egyébként, nem a legjobb érzés nem elmenni első 1., 2., 3. alkalomra. De mikor én is belekezdtem a szexuális életembe így gyakoroltam, örültem, hogy 3-4 percnél tovább bírtam utána a lánnyal. Lett belőle 5, majd 10 és így tovább. Mára simán fél óra, egy óra, én döntöm el mikor megyek el nagyjából. Gyakorlás kérdése. :D Na jó, hozzátartozik az igazsághoz, hogyha 1-2 hétig, esetleg hónapig nem csináljuk, akkor rövidül az első menet ideje.


Váltsatok pózokat gyakrabban, ne csak ő diktálja a tempót, mert abból hamar elsülés lesz.


Állítólag hasizom gyakorlatok segítenek visszatartatni az ingert. Hajrá!

2018. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Párom mindig megáll amikor közeledik az orgazmus. Egyszer úgy járt, hogy túl későn állt meg, és észre sem vette, hogy elmegy, csak azt, hogy miközben folytatta folyamatosan lankad le. Nem értettük a dolgot míg ki nem húzta és láttuk az óvszerben a cuccot.

Annyit akartam kihozni, hogy párodnál is ez lehetett. Elment, de mivel nem volt több ingere, konkrétan nem érezte.


Amúgy ő nem szokott megállni mielött elmenne? Ahogy előző is mondta? Nálunk is ez válik be. Csak önuralom kell hozzá.. meg hogy ne legyen önző. Mikorra tölt újra? Te el szoktál élvezni? Foglalkozik veled rendesen szex közben?

2018. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán bevált modszer. Rossz helyen hallgatoztál:-) Mennyi idö az elsö menet? Kb. mennyi idö után tud jönni a második?
2018. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A módszer akkor működik, ha a PC-izmai (ugyanazok az izmok, amikkel vizeléskor vissza tudja tartani a vizeletét) edzettek és az elélvezés pillanatában erőteljesen rájuk szorít. Akkor valamennyi ondó távozik, az arousal-szint visszább esik és esetleg kis rásegítés után vagy anélkül azonnal, folytatható a menet.


Példa (25:25-től)

[link]


Hozzáteszem ehhez az izmokat edzeni kell és nagyon komoly önuralom kell hozzá, ami az orgazmus pillanatában meglehetősen nehéz ügy, főleg a férfinek.

2018. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itasd le szex előtt akkor tovább bírja.
2018. jan. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon hamar elmegyek óvszer nélkül, de óvszerrel azért tovább bírom. A második menettel nem szokott problémánk lenni, mert ha esetleg lelankadok hagyunk pár perc pihenőt max. 15 elég nekem vagy kevesebb és folytatjuk újra. Ha nekem az elsőnél megállítaná a párom az csak stresszt okozna, így mindentől elmenne a kedvem. Ő tudja, hogy az első nem hosszú, de türelmesen kivárja a másodikat és minden okés.
2018. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15 perc. (a perc lemaradt)
2018. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyűrűvel jobban bírna nekem bejön... és észre sem veszi akiben van a .... ed nem is drága..::))
2018. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!