Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek, ha unom a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha unom a szexet és ezzel bántom a párom?

Figyelt kérdés
Nekem elég lenne heti egy, neki kb kétnaponta lenne szüksége rá, de nekem nincs indíttatásom. Jobban szeretek edzeni, tanulni helyette, mert közben unatkozom. A barátnőm nagyon szexi, gyönyörű nő. Most is vetkőzős kártyáztunk, hogy a végén majd a vesztessel azt lehet csinálni, amit csak akarok, de végül annyira fárasztott a gondolat is. És látom, hogy ez nagyon rosszul esik neki, de én sosem voltam az a szexuális beállítottságú ember.

2018. jan. 3. 18:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Amugy rossz kategoriaba tettek szoval mindegy
2018. jan. 3. 18:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik nagyon mások az igényeitek, ez nem fog így menni tovább
2018. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ez volt a problémám. Főleg nagy szexuális étvágyú férfiakkal jöttem össze, és ez eleinte még nem is volt akkora probléma, mert a kezdeti hév valahogy viszi az embert..kíváncsiság, izgalom..de ez elég hamar elmúlik. Aztán később elkezdett terhessé válni, hogy a másik sokkal többször vágyik rá..sokszor csak kényszerből mentem bele, az nekem nem volt jó, máskor visszautasítottam, az meg neki. Egy idő után el is kezdték kérdezgetni, hogy már nem szeretem őket? Vagy miért van ez? És ez nekem annyira rosszul esett, mert egyáltalán nem erről volt szó. Csak hát én ilyen vagyok...ők meg mások, és ezt nehéz volt összeegyeztetni, vagy megértés szintjéig jutni a témában. Nyilván ennek is van oka. Nem akarom túl intellektualizálni, de lehet van valami lelki tényező mögötte..de simán lehet habitus kérdése is. Érdekesek ezek a dolgok.
2018. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én sokszor úgy érzem időpocsékolás
2018. jan. 5. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!