Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet idosebb psai es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet idosebb psai es fiatal csaj pl 33F es 18L szerelem? Ti bele tudnátok szeretni fiatal csajba?

Figyelt kérdés
Bele csöppentem egy szex kapcsolatba ...Es talan be le is szerettem de tul sok ev van koztunk es nem tudom mit tegyek.Holnapra beszeltunk meg egy uj talalkozót. Jobb lenne ha veget vetnék ennek?
2017. dec. 29. 01:28
 1/8 RRR ***** válasza:

van

igen


neked kell ezt eldönteni,miután megtudtad ő mit érez és akar

..

2017. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Létezhet
2017. dec. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezhet.
2017. dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 33F-18L korkülönbség még belefér, de sajnos nagy az esély rá, hogy a srác csak kihasznál téged.
2017. dec. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!!!! Én 39F vagyok és igen is létezhet. Beletudnék szeretni egy aranyos 14 éves lányba is. Ha tetszik,persze.
2017. dec. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor ne vess véget ennek
2017. dec. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs vele ez a korkülönbség abszolút nem sok hidd el rengeteg példa van rá
2017. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha még nincs gyereked, feleséged a legjobb ami történhet veled! Ha a szülei is elfogadnak akkor beindulhatsz ezerrel. Egyébként kérdezd meg hogy akar-e egy szenvedélyes laza kapcsolatot! Tapasztalatból mondom!
2018. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!