Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek? Nem értem magam.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Nem értem magam.

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején. 19/f vagyok.

Már 17 évesen elveszítettem a szüzességem, és azóta egy másik lánnyal is voltam (tehát 2 szex más lánnyal, és sok petting)

Most nincs párom. Van egy lány, akinek nagyon tetszem (Nagyon kövér) és én nem szeretnék tőle semmit, ő pedig nem mer szólni. (teljes történetért írhatsz privátot.) És néha úgy érzem jól meg kéne dugnom, mert most úgysincs senkim, de néha meg úgy érzem, hogy "fújj". Együtt lenni sosem lennék vele, nem vonzódom hozzá. A külseje alapján (és viselkedése is arra vall) szűz. Maradjunk a realitásnál. Mit tennétek? 23 éves a lány.



2017. nov. 3. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha kanos vagy verd ki, ne használd ki a lányt!


24F

2017. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem...fennt az egben...segits az ilyen embereken...😢🔪🔪🔪
2017. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne használd ki.

Az első szexuális élmény meghatározó.

Add meg neki az esélyt arra olyannal veszítse el aki szereti tiszteli és bejön neki, de legfőképp vigyáz rá.

2017. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"néha úgy érzem jól meg kéne dugnom, mert most úgysincs senkim"

szégyeld magad !

2017. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom.....”a szív az nem játék”.
2017. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te jól elvagy szállva magadtól mint a papirsárkány. Kövér,nem tetszik,fújj???? De muszályból megdugnád? Undorító vagy.
2017. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
O egy erzo emberi leny! Erre meg nem gondoltal? K.r.ara nem egy hasznalati targy, aminek nem tetszetos a kulseje!
2017. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!