Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiába imádom a barátom, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába imádom a barátom, nem megy az orális szex. Pedig nagyon szeretném, de akkor hogyan vegyem rá magam?

Figyelt kérdés
Csináltam már neki, de folyton hányingerem volt, eleve nagy a mérete. Meg én alapból olyan vagyok, hogy néha fogmosás közben is hányingerem lesz. Akkor kicsit leszólt, azt mondta, hogy élvezte nagyon de ha folyamatosan csináltam volna az jobb lett volna. Elhiszem, csak ezzel megbántott. Ha tudtam volna, úgy csinálom, de az se jobb ha öklendezni lát. Azóta nem csináltam neki. Valahogy az illat is más, de inkább az, hogy könnyen öklendezek. Tudom, hogy akarja és én is, de annyira félek, hogy ismét leszól. Gondoltam arra, hogy ízesített síkosítót veszek és azzal talán nem zavarna annyira az illat, lehet könnyebb lenne. Csak az meg marha drága, szerintetek mit kéne tennem? Normális válaszokat légyszíves!
2017. okt. 23. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet túl fűszeresen eszik pl? Az étrendtől is függ milyen
2017. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egészséges életmódot követ.
2017. okt. 23. 20:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Keress egy kisebb farkú pasit! Időnként megjelenik egy-egy az oldalon. Csapj le valamelyikre!
2017. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Te például közéjük tartozol?
2017. okt. 23. 20:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Normális választ adok. Először is szőrtelenítse magát, ha még nem tette volna. És fürdés után fújja be a zacsit izzadásgátló dezodorral. Én is ezt teszem. A szag faktor így kizárva (ugye csak mosdás után próbálkoztok?).


A lelki része: próbálj meg vele csak kézzel játszani (“handjob”). Nem kell egyből rábukni a száddal. Lassan meg fogsz barátkozni vele.

2017. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először is mossa meg a farkát rendesen, hogy ne érezz fura szagokat, mondjuk ez alap lenne. Majd nem kellene erőltetnie a szádba, mert gondolom tuszkolja le a torkodon, mert így látta a filmekben...harmadszor, ha te nem akarod nem kényszeríthet rá, szóval hagyd a fenébe, ha neked ez nem esik jól.
2017. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 RRR ***** válasza:
az előzőeket figyelembe véve,,,próbálkozz a franciázással
2017. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha "leszólt", akkor megkérném, hogy mutassa be a helyes technikát egy olyan vastag cukkinin, mint a farka.
2017. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Én kisebb farkú pasi vagyok és az illata is finom.

Gyakoroljunk?

2017. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Leszólt? Mi ebben a leszólás?

Miért kell ilyen mimózának lenni???

2017. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!