Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon undorító ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon undorító ha egy lány nagyon nedves?

Figyelt kérdés

Uj kapcsolat, elso szex volt ma.

Amikor oda nyúlt mar nagyon nedves voltam.

Éreztem, hogy tiszta olyan az egesz puncim.


Nem vagyok szuz, volt mar egy ket eves kapcsolatom.

Ot nem zavarta, de most felmerült bennem.

Mert hat nem egyformak a férfiak.


2017. dec. 28. 19:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A friss nagyon nedves puncinál semmi se tud jobb lenni!

(csak aztán tudni kell kielégíteni, ha esetleg annyira nedves hogy már meg is szűnik a súrlódás)

2017. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Butuska vagy, éppen hogy izgató! :)
2017. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2017. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

,,Nagyon undorító, ha a férfi rengeteg spermát lő ki az általatok okozott izgalom hatására?"


Naugye.

2017. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Dehogy undorító, sőt inkább az ellenkezője, nagyon is izgató legalábbis én imádom
2017. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nemrég volt egy barátnőm, aki alig volt nedves, akármennyire is izgalmi állapotban volt.

Legalábbis megkérdeztem, és ezt mondta, h ő csak ennyire szokott benedvesedni.


Igazából csak aludtunk, mert nem egyedül voltunk a szobában.

Ő nyúlkált, és persze én is hozzá-hozzáértem.

Viszont nem éreztem különösebb nedvességet, ezért nem is akartam tovább bonyolódni a dologba, mivel úgysem voltunk kettesben.

Aztán másnap dumáltunk erről, és mondta, h ő nagyon akarta volna, én meg mondtam neki, h de hát nem is voltál annyira nedves, nem éreztem, h az lennél, és ezért nem is folytattam jobban az izgatást, mert gondoltam, h még amúgy sincs felizgulva annyira, inkább hagyjuk az egészet, majd ha kettesben leszünk, akkor megtesszük.

Erre kiderült, h de hát ő ilyen szokott lenni, "csak" ennyire nedves.

Erre mondtam neki, h értem, oké, bocsi, nem tudtam, más lányok sokkal nedvesebbek (sok lánnyal volt már dolgom), szóval én félreértettem ezek szerint. Mert ugye itt az volt s szitu, h ugyan honnét veszem én, h ő nem is volt nedves, miért gondolom ezt..


Aztán ami még nekem furcsa volt, h később amikor szexeltünk, akkor nagyon sokat nyaltam, és sokkal-sokkal nedvesebb volt, és ezt meg is jegyzetem, és erre valami olyasmit mondott, h eddig még ennyit sose nyalta senki, szinte nem is élvezett ilyen formában eddig még ennyit, biztosan emiatt volt.

Az mondjuk tény, h konkrétan egy pasival (a férjével) volt előttem eddig, de azzal vagy 7 éven át, csak amióta elváltak, azóta nem igen volt senkivel, vagyis akikkel próbálkozott kapcsolatra lépni, azokkal nemnagyon működött (se a szex, se a kapcsolat).


Szóval én is imádom ha teljesen átázik az ágynemű. :))

2017. dec. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Azert nem szeretem, mert mar teljesen folyok es mar kellemetlen, hogy ennyire.

Ezert merult fel a kérdés.

2017. dec. 29. 07:29
 18/19 anonim ***** válasza:
@17: Ne görcsölj rajta, mert felesleges! Hidd el, a férfiaknak nagyon izgató, ha érzik, hogy tőlük nedvesedik a partnerük.
2017. dec. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az nem hogy nem undorító de még kívánatos is, a férfiak többségének bejön, de talán a párodat is megkérdezhetnéd ő, hogy áll ehhez a dologhoz.
2017. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!