Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Undorító szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Undorító szerintetek egy herpesz a lány száján?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon az, és ciki is. Van egy fiú, akivel szerintem már csak néhány randi kérdése, és összejövünk, mert nagyon jól elvagyunk. Ezt azért tartom fontosnak hozzátenni, mert nem csak egy akárkiről, egy jött-ment randiról van szó, a fiú már szerelmet vallott nekem, meg minden. Tegnap találkoztunk volna, de lemondtam, mert egy herpesz kijött a számon reggel... ma akarta volna pótolni, de lemondtam, mert akárhogy kentem, még mindig ott volt... mindkét alkalommal hazugsággal mondtam le, másra hivatkozva. Megkérdezte, a holnap jó-e, és nem tudom, mit csináljak. Elmondjam neki, megkérdezzem, zavarná-e? Mit szólna hozzá? Vagy ti a helyemben még kicsit húznátok a találkát?

Köszi előre is.

21/L


2017. dec. 25. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Ez annyira nem számít...
2017. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
mond neki hogy ünnepeket családdal töltöd jönnek rokonok mond jövő héten jó :D
2017. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem akar fertözö szájjal eröszakosan megcsokolni, leszopni stb. addig semmi bajom. Nem undorito!!! (Egyébként ujabban divat mindent undoritonak mondani.)
2017. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 RRR ***** válasza:
100%

ne hazudozz

és

menj el bátran

2017. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
emberek vagyunk.
2017. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jobb az őszinteség, mondd el neki, mert a végén még azt gondolja, hogy nem akarod az egészet, és egy jó nagy konfliktus lesz egy kis herpeszből. Ha szeret, akkor ez nem lesz probléma, időt így is el tudtok tölteni, max.nem csókolóztok. Amúgy meg tegyél rá aloét, ill. körömvirág krémmel kend.
2017. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Igen gusztustalan
2017. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ez akinek volt, kijön rendszeresen. Nincs miért elítélni érte! F.
2017. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jobb,ha őszinte leszel,ha mindig valami hazugsággal állsz elő és húzod az időt,akkor azt fogja hinni,hogy csak szórakozol vele. Elmondod kerek-perec,hogy mi a helyzet,aztán kiderül,hogy mi lesz.
2017. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne mondd le! Nem tehetsz róla, csak ne csókolózzatok ennyi. Lehet hogy neki is volt már, ez majd elmúlik. Ha emiatt nem jön össze a randi, akkor az elég gáz!
2017. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!