Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Undorító szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Undorító szerintetek egy herpesz a lány száján?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon az, és ciki is. Van egy fiú, akivel szerintem már csak néhány randi kérdése, és összejövünk, mert nagyon jól elvagyunk. Ezt azért tartom fontosnak hozzátenni, mert nem csak egy akárkiről, egy jött-ment randiról van szó, a fiú már szerelmet vallott nekem, meg minden. Tegnap találkoztunk volna, de lemondtam, mert egy herpesz kijött a számon reggel... ma akarta volna pótolni, de lemondtam, mert akárhogy kentem, még mindig ott volt... mindkét alkalommal hazugsággal mondtam le, másra hivatkozva. Megkérdezte, a holnap jó-e, és nem tudom, mit csináljak. Elmondjam neki, megkérdezzem, zavarná-e? Mit szólna hozzá? Vagy ti a helyemben még kicsit húznátok a találkát?

Köszi előre is.

21/L


2017. dec. 25. 23:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem lenne baj. A nyálnak gyógyító hatása is van, sokat kell smárolni. 🙂
2017. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jaj ne hülyéskedj már, emiatt ne aggódj :) Mondd el neki, hogy mi a helyzet, bírjátok ki csókolózás nélkül, meg minden, hogy ne kapja el, de nem kell ebből nagy cuccot csinálni. Vannak, akik hajlamosak rá, és x időközönként előjön, nyilván nem egy vonzó dolog maga a herpesz de semmi baj nincsen vele, meg hát nem a te hibád :D Nekem is az egyik nagynénémnek hajlama volt rá, és családi ebédeknél mindig szólt hogy nem puszil meg senkit, a férjével csak megölelték egymást olyankor, stb. Aztán elmúlt. Ennyi^^ Az meg gáz ha a srácnak baja van vele. /Ha lenne, akkor meg ne vedd magadra. Ő a hülye./ *amúgy lány vagyok, de nem bírtam megállni, hogy ideírjak valamit*
2017. dec. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Semennyire sem jobban mint a pasik száján!

Tessék neki elmondani, hogy ez miatt most nem szeretnél vele találkozni! Nem kellene hazugsággal kezdeni egy jövendőbeli kapcsolatot!

Amúgy engem pl nem zavarna, simán találkoznék veled és várnék az első csókkal amíg elmúlik. F.

2017. dec. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A lemondogatásaid és hazugságaid miatt ha normális a srác, nem fog többet szóba állni veled! Ha egy naiv kis takony akkor még van esélyed. A herpesz meg nem undorító.
2017. dec. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Végül is mostanra elmondtam neki, nagy nehezen, csak elég kellemetlen volt akkor is, ha ez egy elmúló dolog, meg sok embernél kijön élete során... De egy fél óra múlva találkozunk :) azt mondta, neki nem baj, és már nagyon látni szeretne. Engem mondjuk zavar nagyon, de meglátjuk, most hogy érzem majd magam, aztán ha nem jól, akkor máskor egyszerűen megmondom, hogy ha elmúlt, utána szeretnék találkozni.

Még egyszer köszönöm a válaszaitokat, a segítséget!

2017. dec. 26. 19:54
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen az. Attól függetlenül hogy egy természetes és gyakori dologról van szó. az

Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt. Ha még ezen felül is gyorsítani kell rajta vegyél valami vegyszeres kenőcsöt a patikában.

De ha tetszel neki nem fog belehalni egy hét halasztásba.

2017. dec. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!