Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt nagyon helyes, kigyúrt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt nagyon helyes, kigyúrt srác +20felett? Nem túl reprezentatív felmérést végzek. 😃

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 21:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Olvasgatni akadhatnak fent, de egészen biztos lehetsz benne, hogy azok nem itt próbálkoznak nőt találni. :D
2017. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen. Viszont a farkam nem nagy. 😐
2017. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78-èves vagyok,minden nap 4-kilómètert futok a járókerettel,mert a.kertibudi 350-mèterre van ès hashajtót szedek,csak.mindig elfeledkeztek róla,így elèg sportos vagyok,a járókerettöl meg teljesen kocka a hasam..
2017. dec. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szóval a harmincasok taták. Ezt is megtudtam.
2018. márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"Szóval a harmincasok taták."

A kérdésnél a minimum korhatár a 20év. Szóval félreértetted.:D

2018. márc. 11. 01:11
 16/17 A kérdező kommentje:

"Olvasgatni akadhatnak fent, de egészen biztos lehetsz benne, hogy azok nem itt próbálkoznak nőt találni. :D"


Sejtettem. ;) én sem itt ismerkedem, de azert érdekelt.:)

2018. márc. 11. 01:15
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem értettem félre, az egyik válasz utalt erre (részben ironizálva).
2018. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!