Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt nagyon helyes, kigyúrt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt nagyon helyes, kigyúrt srác +20felett? Nem túl reprezentatív felmérést végzek. 😃

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen
2017. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A +20 a kort jelöli, még miellőtt kukis képeket kapnék bárkitől is.😃
2017. dec. 8. 21:04
 3/17 anonim ***** válasza:
Hat ize helyesnek helyes vagyok kigyurtnak nem neveznem magam inkabb sportos de kocka has 38 es karral megvan :D... de "sajnos" se centibe se korba nem erem el a 20 at ugyan is mindketto 19 😂
2017. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Helyes vagyok, 190 centi, és kigyúrt. Csak nem látszik meg. 😂
2017. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mentek a pacsik. 😃

3-as ertem en, en is szoke,kek szemu 90/60/90-es meretu csaj vagyok, de sajna rajtam sem latsik. 😂

2017. dec. 8. 21:08
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Igen, nyilván. Több, mint gondolnád, ugyanis a gyúrás sokaknál egy kompenzáció, amivel az önbecsülés hiányát igyekeznek leplezni. 20+ de nem mondtad hogy meddig bezárólag...
2017. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A kigyurt nincs meg, max sportosnak/atletikusnak mondanam magam, de a helyes okes :)
2017. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#6 te nagyon rosszul látod a dolgokat.
2017. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Gondolod, hogy kompenzálnak? Nem lehet, hogy szeretnének simán sportosak lenni?


Gondoltam, hogy 40+nmár nem lesz teljesen kocka és atomizmos, ha mégis majd meglepődöm Max. 😉

2017. dec. 8. 21:14
 10/17 anonim ***** válasza:

Én szoktam látni a teremben ősz tatákat is, és elég durván nyomják. Igaz, kicsit szottyos a bőrük, de meghajlanak előttük a sulyzórudak! Amúgy nyilván nem 40-éves korra gondoltam, vagy afölöttire. Mi ez a hirtelen jött fétis?


Amúgy indulj ki abból hogy akinek van önbizalma és jól néz ki, annak van csaja is. Az sportolGAT. De ugyan már mi motiválná, hogy keményen belelendüljön a testépítésbe?

2017. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!