Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érem el a lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érem el a lakásos prostit?

Figyelt kérdés
A fórumos hozzászólások alapján egy keresett, sokat dícsért csajról van szó. Egy hónapja csörgetem már, naponta 4-5 alkalommal is. Ebből csak egyszer tudtam elérni, mondta, hogy a következő két napja be van táblázva, nagyon sokan akarnak menni hozzá. Hétvégéje szabad lett volna, az nekem nem volt jó. Erre azt mondta, majd akkor hívjam megint jövő héten. Azóta nem tudtam elérni.

2017. dec. 3. 16:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

ez is érdekes amúgy ki hogy számolja az a fél órát v. órát.

Nagy átlagnál a fél órás programba 1 élvezés fér bele, ha elsülsz hamar akkor max. már csak beszélget veled vagy masszíroz, de ritka az amikor pl. befekszik melléd az ágyba 19:00-kor, akkor 19:30-ig ott fekszel mellette úgy hogy rég elsültél...

2017. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
36%

Az mondjuk durva hogy a natúr szex tiltólistás... ne szórakozzunk már.


Azért van akkora konkurencia szerintem, hogy ezt ne tehessék meg.


Egy jobb csaj azért rak tiltóra, mert normális fazon vagyok, nem akarom seggbekúrni, se mélytorkozni... csak egy gumis orál és egy gyengéd szeretkezés, élvezés gumába 1/2x 1 ódában. Nyalni sem akarom, csókot sem akarok és semmi extra szolgáltatást.

Ez neki tök kényelmes, semmi kellemetlen perverz állatság. Azért a mélytorok gumi nélkül + seggbekúrás nem kellemes és kockázatos dolog.

2017. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy a legtöbbnél a natúr szex kérése telefonban tiltólistás

Nem a natúr franciáról van szó hanem szexről


Nyilván az olcsóbb, szakadtabb réteg lehet engedné de azoknak megvan a hírük és más réteg keresi őket

2017. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Jaj neharagudj, félreértettem :D

Azt hittem egy sima, egyszerű (=natúr) dugás tiltólistás...mert nem éri meg nekik.


Gumi nélküli natúr, az teljesen más... remélem is, hogy tiltóra rakják azonnal. Lefertőzheti a lányokat...

2017. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
No problem
2017. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Én is pont így értettem félre.


A másik csajjal kapcsolatban:

A telefonban normálisan mondtam neki, valahogy így: "Szeretném ha lezuhanyoznál előttem, hogy lássam, mert tudod, mikor én egy lánynál vagyok, feszélyez a tudat, hogy esetleg úgy volt előttem valakivel, hogy utána nem fürdött le. Ja és a félórát azt csak utána indítanánk, ha neked így megfelel."


Erre semmi sértettséget nem hallottam a hangján, azt mondta "oké, oké, látni fogod, semmi gond". Csakhogy aztán nem tudtunk talizni, mert nem ért rá, és utána sokat kellett hívnom, mire elértem. (mikor végre sikerült, nem a saját számomról, hanem a melóhelyi telóról hívtam fel, de elmondtam neki, hogy én vagyok. Ekkor azt mondta aznapra már van pasi, nem tud fogadni. Mondom, akkor majd holnap. Azt mondja:ok. Ezután megint vagy egy hétig nem tudtam elérni, mikor végre sikerült (immár a saját számomon), határozott hangon közölte, hogy a fürcsizés a félórán kívül szóba sem jöhet, mert ez nála nem így műxik. Azt mondtam, majd meggondolom. Azóta nem hívtam.

2017. dec. 3. 19:56
 27/31 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy talán azért nem jön össze, mert túl körülményes vagyok, míg a legtöbb kan lehet hogy azonnal rohan, amikor a csajoknak jó az időpont, meg nem alkudoznak a fent említett módon sem, így ők gyors, gördülékeny ügyfeleknek számítanak, ezért inkább velük foglalkoznak, én meg jó leszek tartalék ügyfélnek, ha nincs éppen senki más... Vagy ez az elgondolás már a "túlkomplikálom" kategória? :D
2017. dec. 3. 20:00
 28/31 anonim ***** válasza:

Változó hogy oldják meg ezt a fürdés dolgot....nagy része (jobb esetben két vendég között, de ha forgalom van, és több a vendég vagy pusztán több lány dolgozik ott vele együtt elintézi egy "alvázmosással")

Van ugye a közös fürdés lehetősége is itt tényleg biztos lehetsz benne hogy tiszta mivel te habozod be stb :)

Meg van amikor először a vendég végez, ő meg bemegy a fürdőbe zuhanyra

Volt amikor egy lány a találka előtt hívott hogy 10 percet tudnék e várni mert még nem kész. Mivel jártam már nála tudtam nem vág át. Később mondta hogy előző vendéggel annyira olajos programon volt hogy inkább alaposan a fürdőben rendberakja magát....

De volt olyan is hogy végeztem a fürdőben, mondta helyezzem magam kényelembe addig bement a fürdőbe tisztálkodni.


Egyszer gondolkoztam el ezen a fürdés dolgon és ebből indultam ki a legelső mondataimban hogy engem fogadott, lenge ruha stb, én végeztem a programmal (első menet szex, másodiknál mellre élveztem)' mikor indultam haza készültem el az illetőtől csak letörölte a spermám és visszaöltözött lengébe....lehet így fogadta a következőt hogy a spermám csak letörölte más meg ott nyalja...meg lehet én is más letörölt dolgára vertem

De ezekkel nem lehet mit kezdeni...nem tudhatod hogy készülnek meg erősen egyénfüggő


De egy lánynál se éreztem eddig büdös szagot lent meg egyéb nyomokat se testen

2017. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy egy vadidegen csajhoz megyünk el ilyenkor, aki nem szeret, nem tisztel, csak a pénzünk kell neki. Lehet hogy tisztességes amúgy, de ugyanolyan könnyen lehet, hogy nem az, és lazán lesz.arja, hogy valaki más nedvét nyaljuk le róla. Ráadásul én olyan vagyok hogy szeretem szájjal, kézzel érinteni a nők testét, ezért ragaszkodom a tuti higiéniához. A közös zuhit kértem is többször, egyik helyen az volt a kifogás, hogy túl kicsi ahhoz a kád. Ezért találtam ki ezt a szemem láttára zuhanyzást. Szerintem ez egy érthető igény a részemről, és abban a csajban lehet a hiba, aki ezen megsértődik.
2017. dec. 3. 21:10
 30/31 anonim ***** válasza:

aki vállalja én kérem a közös fürdést, jó ráhangolódás is

ha kisebb a kabin annál jobb legalább jó szorosan odahúzom magamhoz :D


meg ok, előtted fürdene, de akkor kéred tőle a szájvízet is hogy öblögessen?

Bár sok lánynál alapból ki van készítve, főleg ha van csók

2017. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!