Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érem el a lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érem el a lakásos prostit?

Figyelt kérdés
A fórumos hozzászólások alapján egy keresett, sokat dícsért csajról van szó. Egy hónapja csörgetem már, naponta 4-5 alkalommal is. Ebből csak egyszer tudtam elérni, mondta, hogy a következő két napja be van táblázva, nagyon sokan akarnak menni hozzá. Hétvégéje szabad lett volna, az nekem nem volt jó. Erre azt mondta, majd akkor hívjam megint jövő héten. Azóta nem tudtam elérni.

2017. dec. 3. 16:48
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Tyrrel


Vannak, de kevés az igazán jó szolgáltató. Erről olyan jókat írnak, hogy feltétlenül ki akarom próbálni.

2017. dec. 3. 17:05
 12/31 A kérdező kommentje:
Egy hónapja akarok már menni, ezalatt 4 lánynál próbálkoztam napi szinten. Van ez a szóban forgó, van egy másik, aki nem vette fel, harmadik amelyik igen, de nem tudtunk megegyezni, meg most pár napja csörgetek egy negyediket, aki be sincs kapcsolva. Minek is költenek ezek a csajok hírdetésre? Vagy annyi a kiéhezett kan, hogy úgy csörög az összes csaj telefonja, mint a központban?
2017. dec. 3. 17:09
 13/31 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy ő nem akar dolgozni de a hirdetése fentmaradt
2017. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Írj privátot ki vagy, ott bővebben írok
2017. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%

Nem kezdtél alkudozni? Vagy mi az hogy nem tudtatok megegyezni?


Alkudozókat utálják és megy a tiltólistára a számod. Ez a prostik között fenntartott és frissűlő lista, amiben a perverz, erőszakos, fura, alkudozós, cigány stb telefonszámokat gyűjtik.


Lehet rajta vagy a nemzetközi listán. Próbáld meg édesanyád telefonjáról mondjuk, tuti bejutsz fél perc alatt.

2017. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

15-ös jót ír


illetve rögtön tiltóra rakja az igényesebb réteg azt is aki natúr szexet kér

2017. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Annyi volt az alkudozás részemről, hogy zuhizzon le előttem, hogy biztosan ne egy másik here nedveit kelljen lenyalnom róla, és hogy a fél óra ezután kezdődjön, akkor mikor már az ágyon vagyunk. Ez már ad okot a tiltólistára?
2017. dec. 3. 17:53
 18/31 A kérdező kommentje:
Mi a bajuk a natúr szexel? Ez most cinizmus akart lenni? :D
2017. dec. 3. 17:54
 19/31 A kérdező kommentje:
Hogy előttem zuhanyozzon, azt úgy értem ,a szemem láttára.
2017. dec. 3. 17:55
 20/31 anonim ***** válasza:

gumi nélkül vadidegennel ép férfi és ép nő nem szexel az ilyen prostizós műfajban...fogalmad sincs előtted ki járt benne ugyanúgy ő se tudja kiknél jártál előtte. Mert ha van is orvosi papírja az az akkori állapotot tükrözi.

Feleslegesen kockáztatni senki nem akar.


lehet ez az előtted való fürdésre sértődött be vagy ha így mondtad más testnedveit lehet ezért is

Kérj közös fürdést akkor :)

2017. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!