Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy igényes, lakásos prostinál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igényes, lakásos prostinál kizáró oknak számítanak a következő hiányosságok?

Figyelt kérdés

Pocakosság

Rohadó, hiányos fogsor

Ragyás és pattanásos arcbőr

Valamint 75-ös IQ szint, nagyon enyhe szellemi fogyatékosság.


Ezen adottságok egy amúgy rendszeresen tisztálkodó férfinél, már teljes elutasitáshoz vezetnek egy lakásosnál, vagy csak olyan kompromisszumokhoz, hogy pl. nincs csók, nyalás?

Vagy talán még ahhoz sem, esetleg nem érdekli Őket?



2017. nov. 29. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
A pocakosság nem tudom hogy jön a többi igénytelenséghez. A pocakosság nem gond, a többi azonnal repül. Az értelmi fogyatékos már címet se kap.
2017. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én ilyesmire gondoltam.


[link]


A pocakosság pedig ugyanúgy igénytelenség mint a többi felsorolt dolog, egészségtelen.


Egyedül a szellemi fogyatékosság a felsoroltak közül ami nem mondható igénytelenségnek.

Ismerek olyan (enyhén) szellemi fogyatékost, aki jó pasinak mondható és a barátnője pl. teljesen normális.

Nagyon kedves srác és annyiban nyílvánul meg a gondja, hogy egy ici-picit lassan kapcsol, meg nagyon kicsit gyerekesebb a viselkedése mint kellene, de pl. érzelmi világa teljesen egészséges és a szakmájában is kiemelkedő.


Szerinted tényleg ez a dolog a leginkább elutasitandó a felsoroltak közül?


Amúgy köszi a választ!

2017. nov. 29. 13:57
 3/12 anonim ***** válasza:
1%

Ezeknek mindegy, pénzért bsznak nem jókedvükből :D

És hidd el, a legtöbb hapsi ilyen okádék, aki qvázni jár, mert neki ingyen nem jár szex, szóval nem kell szégyenlősködni.

2017. nov. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, de a hírdetéseikben mindig benne van, hogy "légy ápolt és kedves".


Viszont elvileg a linkelt srác is járkál ilyen lányokhoz...

2017. nov. 29. 14:06
 5/12 Doctor Manhattan ***** válasza:
És tuti, hogy ide is :D
2017. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ide is?

Ezt nem értem?

Mit jelent ez? :D

2017. nov. 29. 14:40
 7/12 Doctor Manhattan ***** válasza:
Tuti itt is fent van, a gyk az ilyesmi kaliberű emberkék mekkája.
2017. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor te is ilyen vagy? :D
2017. nov. 29. 14:50
 9/12 anonim ***** válasza:
3%

Van az a pénz...


31/N

2017. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

pocakom van

fogsorom se teljes

néha van 1-1 pattanásom

mégsem utasított el eddig egy sem

2017. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!