Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők és lányok! Akiknek nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok! Akiknek nagyon fájt az első együttlét, mennyire kell fájdalmasnak elképzelni és mitől lehet a fájdalom? Mitől lehet az, hogy nehezen tágultatok ki illetve mot lehet ez ellen tenni? 1!

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes, csak kicsit feszítő érzés. Mivel egy olyan "cső" a hüvely ami rugalmas izmokból áll x ezért tagulekony. De mivel előtte még ott nem járt semmi, ezért lehet a kellemetlen érzés, hiszen azoknak az izmoknak lazulniuk kell, hogy beferjen egy pénisz. :) Annyi, hogy bíznod kell a partneredben, hogy nem okoz fájdalmat, figyel rád, és szépen fokozatosan halad. Ezért jó először a petting, hogy egymás testével tisztában legyetek, és mire szexre kerűl a sor nem leszel annyira zavarban. Mi anno 4,5 honapot vártunk az első együttlét előtt, akkor töltöttem a 18-at. Es még igy is be volam párázva egy picit, de nagyon óvatos volt a párom, igy a mai napig ez a legszebb emlékem a szexel kapcsolatban. Bizalom és szerelem az alpja. :)
2017. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egy nő nem lazul el kellőképpen,mert izgul,túlságosan szégyenlős vagy fél,akkor megeshet,hogy nem tud megfelelően kitágulni,illetve nedvesedni.

Erre 2 gyógyír létezik,az egyik a bizalom a partner iránt,a másik pedig a türelem.

Idővel menni fog mindenkinek,fokozatosan kell tágítani a hüvelyt.Először 1 ujjal,aztán kettővel..

2017. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A partner mohosaga az oka vagy,mert hirtelen betolja,mert azt hiszi neked az nem fajdalmad. Ha nem tud kelloen piciket mozoni,hanem lassan bedugja "bemozgatas" helyett. Nem tudom mennyire volt igy ertheto.
2017. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hírtelen feszítő érzés az ami fáj olyan mintha szét akarnának szaggatni. Legalábbis nekem ilyen volt.

Gondolj bele abba a lyukba max egy tampon került be. Egy perev pènisz meg kb 20x nagyobb mint egy tampon.

Bár én szűzen még a mini tamoont se tudtam fehelyezni.

2017. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt, pedig egy év után veszítettem el. Előtte fokozatosan haladtunk és az első alkalommal is nagyon gyengéd és törődő volt, mégis szétszakadtam. Nem is akarta folytatni, de mondtam neki, hogy ne hagyja abba, tegye be teljesen, mert érezni akartam őt.
2017. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!