Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb lány akkor is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány akkor is engedi a (tiszta, szőrtelen) feneke nyalását, ha anális szexet vagy anális ujjazást nem engedne? Férfiak válasza érdekel

Figyelt kérdés
Akik már voltak legalább egy-két kézen megszámolható számú nővel és tudnak arányokat, átlagokat mondani a valóságból.
2017. nov. 27. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok lány attól hogy nem engedi análisan,azt meg engedi hogy nyalja a fiú,mert az élvezetes,ha nem kínos neki.
2017. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van aki ezt engedi van aki csak az anált, de persze ezt mindig az adott lánnyal kell megbeszélni.
2017. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szőrtelenítem, análszex ok,.de ne nyalja senki.
2017. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia bocsi hogy lányként válaszolok

De igen engedem a popsi nyalást ettől függetlenűl.

2017. nov. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak olyan barstnoim akiknek oke volt a popsilyuk simogatasa es nyalasa de anal szexre meg nem volt kesz :) szerintem csak ido kerdese lett volna.
2017. nov. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem volt olyan lány, aki leállított volna, amikor puncinyalás közben a fenekénél is elkalandoztam nyelvvel. Persze mind fürdött előtte, szóval tiszta volt a terep. Spontán szexnél, amikor nem tudhatom, hogy nem volt nagyvécé aznap, inkább nem kockáztatok :D
2017. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!