Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek buták azok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek buták azok a lányok akik csinálják popóba és még büszkék is rá?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk barátnőimmel a popószexről, és az egyikük mondta, hogy ők csinálják otthon, és szerinte alkalmanként nagyon jó élvezeti forrás, aztán amikor elment a barátnőm aki mesélte ezt, a másik barinőnk akivel még tovább beszélgettünk teljesen kikelt magából, hogy a barátnőnk milyen ostoba, és mennyire gáz, hogy még elő is adja magát. Olyan mint valami ócska rib.. aki csak felvágna, és annyira buta, hogy még büszke is rá, hogy ezt megteszi a pasijáért.


Hát basszus én köpni nyelni nem tudtam! Nekem nem volt szimpatikus a barátnőm hozzáállása, eddig teljesen megbíztam benne, de most belegondoltam, hogy rólam vajon miket mondhat a hátam mögött.. hát, nem tudom! Nem szeretem az ilyet.



2017. nov. 27. 18:21
 1/8 Ramone ***** válasza:
96%
Egèszsègükre
2017. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Úgy gondolom hogy mindenki a saját párja ribije,férfibe,és nőbe is.Ha szeretjük a másikat és jó,egészséges a kapcsolat MINDENT KI PRÓBÁL A PÁR A SZEXUÁLIS PALETTÁRÓL. Ha nem,idő multán el laposodhat,vagy megteszi valamelyik partner mással,ennyi. nem bűn megélni a testi élvezet bármely formáját,ha e mind 2 partnernek bejön. Inkább a párjáért tegye meg mint sokan pénzért.
2017. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Veled értek egyet, a háta mögött kibeszélés a buta dolog.

Az anális szex meg akinek bejön csinálja ahogy akarja.

Ha nem ciki neki, beszéljen is róla, kit zavar?

Akit zavar, az szóljon.

Vagy menjen onnan.

2017. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Mivel büszke rá ezért természetesen buta, mitől kéne büszkének lennie egy nőnek attól hogy valaki bele rakja a farkát a seggébe? Ez neked úgy hangzik mint amivel fel kéne vágni az embernek? Nekem nem. Még is megteszi? Igen. Akkor buta!
2017. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Hogy buták-e vagy sem, az nem függ össze a barátnőd kétszínűségével.

Most egyébként a kormolással vagy a kétszínűséggel van a baj?

2017. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Azt vettem észre h az okosabb lanyok nagyobb százaléka poposzexel mint a butábbaké


Valószínűleg ez a kísérletezőkedvvel van összefüggésben, ami az intelligensebb emberek sajátja

2017. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem buta, mert úgy is szexel, hanem ízléstelen, hogy kiteregeti a szexuális életét. Úrinó nem beszél róla,
2017. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

4esel nem ertek egyet, sztem nem felvagasbol mondta az illeto, hanem inkabb olyan mennyei oromokben volt resze amit megakart osztani a legjobb baratnoivel...

anugy tenyleg jo a popsi szex, amig nem tudtam milyen addig en is undorodtam tole, de bennem volt a kivancsisag... es o jajj felvagok en is ha azt mondom, de szuper ? !

2017. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!