Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy a szülők...

Mit csináljak hogy a szülők pluszba büszkék legyenek rám?

Figyelt kérdés
Pl.valami cél kitűzésre valami példa?:)
2014. márc. 13. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves vagy?
2014. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
hány éves vagy?
2014. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért semmit bem érdemes csinálni, hogy aszülők büszkék legyenek rád..

Hanem csak olyat kell csinálni ami neked jó, amire te büszke vagy, amit te szeretnél..

Az hogy aszüleid is büszkék rád csak plusz..

Én isszintemindent amitt csináltam, hogy a szüleim ismerését kivívja,...most ez sok gondot okoz, mert nincsenek igazán saját céljaim..mert a célom csak az volt, hogy büszkék legyenek rám tehát ezek alapján tűztem ki valamit, amit megteszek..

Mst már mindent lassna 30 évesként önmagamért és a férjemért kellene tennem,de konkrétan most keresem a saját céljaima, azokat amik nekem jók, amik nekem fontosak és nem másoknak...



Ha mégis olyat szeretnél mindenképpen amire a szüleid büszkék tudni kellenne az életkorodat..lehet elég pár 5 ös matekból, és töriből, de lehet sokkal komolyabb dolog is..

2014. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14
2014. márc. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!