Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért ennyivel válogatós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ennyivel válogatósabbak, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
A férfiaknak is van egy bizonyos határ amin belül valakit ízlésesnek, kívánatosnak tartanak, de ez sokkal tágabb, és azon belül elég könnyen lefeküdnének ezekkel a személyekkel, megfordulnak utánuk stb. Míg a nők úgy érzem az átlagos férfiak iránt nagyon ritka esetbe mutatnak érdeklődést, és akkor sem rajongást. A nők valahogy egy-egy számomra érthetetlen karakterért tudnak elképesztő energiával rajongani, amit a média észre is vett, és épp ezért futtatja a fiúbandákat, vagy van minden filmbe, könyvbe lassan egy szexi rosszfiú. De egy ilyenre koncentrálódik mind az, ami a férfiaknál szétoszlik és néha az agyam eltudom dobni ennek eredményén, amilyen értelmetlen rajongást a nők tudnak produkálni (ugye rajongó tinilányok visítozása szemléletes példája ennek). Valahogy a fiúk működését sokkal reálisabbnak látom, épp ezért nem is tudja őket a média úgy felgerjeszteni, max. azzal, h a férfiak, pont ami a kérdésemre is vonatkozik, nem annyira válogatósak, és erősebb nemi vágy tombol bennük, de ez meg szerintem sokkal természetesebb, ilyennek kéne lennie az embernek ... szerintem, de lehet csak azért mondom, mert férfiként így látom. De ez segíti elő a szaporodást, nem az értelmetlen egyfelé való túlzott rajongás. És egy kicsit visszakanyarodva az elejére, a férfiak egy átlagos fiatal lányhoz vonzódnak, a nők egy átlagos fiatal férfihoz sokkal kevésbé, sőt egyesek, főleg fiatalabb korban, még képesek ilyen finnyásan állni egy átlagos fiúhoz, h "jaj ő nem, nem ülök mellé, nem fogom meg a kezét stb.". A nők egy jó része túlzottan mindent zaklatásnak él meg, ha ránéz, ha szerelmes belé, egy olyan fiú, aki egyébként teljesen jó, még lehet elég helyes is, csak ő neki nem, mert más kell, és kopjon le. Egy fiút ezzel szemben szerintem mindig hízelgően érint, ha egy lány megnézi, szerelmes belé, sőt... ezt én se tartom elfogadhatónak, de ha egy lánynak valaki beleverné az italába, akkor nagyon durván kiakadna, sőt én is azt érzem, h hú ez most nagyon nagy szemétség volt, lehet valahol izgató, de én ilyet sose tennék egy lánnyal, pláne ha semmi próbléma/mám nincs vele... aztán ez nem tudom, h mennyire tanult, mennyire ösztönszerű reakció, de ez az első. Ha egy lány megcsinálná ugyanezt egy férfi italával, h belespriccelne egy kis nedvet a puncijából, akkor sztem nagyon sok férfi erre meglepődne persze, de nagy részüknek sztem még tetszene is, vagy szexinek, izgalmasnak tartaná, pld. én is :D. Persze, ha átlagos fiatal emberekről beszélünk mondjuk, ugye az elején ezt le is vezettem. A nők, sztem ezt még lehet attól se fogadnák el akit bálványoznak, bár ebbe nem tudok belegondolni, de átlagos fiútól tuti, h nagy botrányt csapnának, egy átlagos fiú, viszont átlagos lánytól ezt nagyon ritka esetbe venné sztem zokon, akik finnyásak legfeljebb :). Engem max. az zavarna, h nem tudom, h még mit csinál vele, de ha nem fikázik bele meg ilyenek, akkor nekem ez még izgató kategóriába is esik.

2017. nov. 27. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Túl hosszú a kérdésed, ezen úgy lépnek túl, mint a szél!
2017. nov. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna beleírni az italba beleverős témát, az túl sok helyet elvett, és sztem mindenki azon fog lovagolni :D. Csak valahol innen indult ki a gondolat, ami kérdéssé fogalmazódott bennem. Hogy, hogyha egy férfinek nem gáz valami szexuális gesztust vagy ilyesmit kapni a nőtől, akár tudtán kívül is, amikor később derül ki, akkor a nők nagy részének miért gáz ez mind? Mert az engem is zavarna ha belehugyoz, de a női nemi szervre felizgulok, főleg ha egy fiatal lányé, aki nem kimondottan csúnya, ami ritka eset. Úgyhogy azt én izgatónak tartom, és fent tartok neki helyet a szexben ugyanúgy ahogy a spermának is. Sok nő meg az arcraélvezést, a megalázással, meg a lehugyozással azonosítja. Amikor totál nem ugyanaz, és nem feltétlen az a cél, csak ösztönszerűen izgat, míg a pisi nem, mivel annak nincs szexuális szerepe, nincs köze ahhoz, így az csak néhány egyedi érdeklődésű embert izgat :D Átlagosakat mint én, nem.
2017. nov. 27. 10:02
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Hú... te aztán sokat fecsegsz feleslegesen.


Egyébként a válasz röviden: mert megtehetik.

2017. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Mert nők... másképp működnek.

Rossz az igényed. Egy nőt nem megérteni kell, hanem alkalmazkodni hozzá.

2017. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Mert megtehetik!
2017. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Az állatvilág részei vagyunk, és nézz körül, majdnem mindig az a jellemző, hogy a hím keresi a nőstény kegyeit, pózol, harcol, fészket épít, stb. Ez a fejlődés motorja: a jobb gének öröklődnek. Kevés kivétellel azért a férfiak párra találnak, úgyhogy az embernél mégis jobb a helyzet: sok faj esetében a domináns hímen kívül a többi bika sose jut tehénhez. :)
2017. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Mert jobb lenne ha az első jött mentel össze állunk?
2017. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert csak olyan emberhez tudok hozzaerni, akitol nem udnorodom. Az "eppen csak" nem vagyok rosszul tole, az mar nem opcio. Olyan kapcsolatot akarok, ahol emberi tarsat kapok es nem is akarom majd lehanyni. Ezert.
2017. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Utolsóval teljesn egyet értek. Én is így érzek. Nagyon sok haverom van, de a legtöbbtől még képzelet szintjén is kiráz a hideg ebben a kontextustban, mindamellett, hogy imádom őket.


Vannak olyan srác/ férfi? Ismerőseim, hogy ránézésre egy adonisz, de amint megszólal le akarom hányni. Mert olyan irritáló a beszéd stílusa vagy alpári vagy egy kisstílű patkány ami a beszédéből is tükröződik.


Kedves kérdező te pedig iszonyatosan sokat fecsegsz, tagolatlanul... fejfájást kaptam a kérdésed olvasásától. Ezt a lányok egy igen kevés hányada viseli el, és főleg azt is csak barátnőtől és kb 5 percig. Férfiak pedig egyenesen ideggörcsöt kapnak ettől.


30N.

2017. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Alig érthető, ami írsz, de ha egy férfinak az akarata ellenére kevernek valami az italába, az ugyanúgy szemétség és nemi erőszak, mint a nők esetében, csak férfiaknál nem veszi komolyan a közvélemény (pedig kéne).

Biologizálással és a szociodarwinista elméletekkel jönni felesleges, a vonzalom nagy része kulturálisan tanult, te meg tényleg nagyon sok összefüggéstelen dolgot hordasz össze :D

2017. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!