Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan pasiról aki 30 évesen is szűz tapasztaltabb nő illik hozzá vagy szintén egy szűz csaj?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan illik hozzá,amilyet talál.

Gondolom szüzen örülne már a pasi,ha végre lenne egy normális nője,tapasztalattól függetlenül..

2017. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkàbb egy kicsit tapasztaltabb dr hidd el a szexet nem lehet elrontani
2017. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Aki szereti és megbecsüli.
2017. nov. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan nő, aki 30 éves szűzzel kezdene. A prostituált az egyetlen mentsvárad.
2017. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, szerintem sem igazán nálad van a döntés joga. Nekem 24 évesen sikerült becsajozni, és amikor a csaj, aki csak 18 volt megtudta, hogy ő lesz az első, komolyan elgondolkozott, hogy kezdjen-e velem. És akkor ő még egy egészen kedves, megértő, önzetlen lány volt! Akkor mi lett volna ha nem az? Neki akkorra már több fiúval volt tapasztalata. Szerencsére bevállalt, mázlim volt. Ami téged illet, szerintem is ideje prostihoz menned. A mai nők általában már gyerekként elveszítik a szűzességüket, így te az ő szempontjukból nagyon az alja kategóriának számítasz férfiasság terén. Akkor is, ha jól nézel ki. Esetleg foghatsz magadnak egy szintén nagyon elhanyagolt nőt, aki örülne, ha lenne már valakije, és bevállal. Sajnálom, de nekem ezek a tapasztalataim, és nagyon szegényesek az opcióid. Próbáld ki a meglévő lehetőségeidet, és elégedj meg azzal ami van, mindegy, hogy tapasztalt, vagy nem az, szerintem nem ez a mérvadó.
2017. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!