Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek 100 lánybol hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 100 lánybol hány szerethet f@$zt sz0pni, es 100 fiúból hány fő szerethet p*ncit nyalni?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata, meglátása erről?

Vajon mitől függ ez, bizonyos generációs elvárás, vagy mindegy ki hány éves? Esetleg környezet és lakóhely szerint változik az arány, nagyvárosban élők beválalósabbak, vidéken prűdebbek?


Kiváncsi vagyok ki milyen statisztikát tud leírni a tapasztalatai alapján, és mit gondol erről, kérlek nemet és kort is írjatok.


Köszi!! Köszi!!



2017. nov. 18. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
80% körül lehet a nők és 90% a férfiak aránya
2017. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erről voltak tanulmányok nézz utána biztos találsz.

Ha jól emlékszem akkor olyan 60-70% a nők aránya és 80-90 között volt a férfiaké amit én olvastam.

És szerintem is a nők kétharmada csinálja.

Mondjuk az más kérdés, hogy szeretik-e.

2017. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szeretek nyalni. 27/F Bp.


Egyebkent szerintem a ferfiak magat a puncit is szeretik erezni nyalni onmagaban, mig a nok foleg azert sz*pnak hogy a parjuknak oromet okozzanak es tulajdonkeppen az izgatja oket.

2017. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pl nem szeretek nyalni.

32/F

2017. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as jól leírta.

Én is csak azért szeretek sz*pni mert izgat ahogy a párom reagál rá. Alapból a sz*pás nem izgató.

De én úgy gondoltam a férfiak is így vannak a nyalással....

2017. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös, ezt részben jól látod, viszont én különbséget tennék aközött, hogy valaki azért orálozik a párjával, mert csak a kedvében akar járni és felizgatja hogy a kedvében járhat, de közben maga az orál őt magát nem izgatja fel, és aközött, hogy valakiben a másik fél orális izgatásának elvégzése okoz szexuális kielégülést.


Hogy érthetőbb legyek, én szeretek nyalni és igen szeretem látni a másik örömét eközben, de ha nem okozna nagyobb élvezetet egy lánynak hogy nyalom, mint mondjuk egy csók akárhová a testén, én akkor is csinálnám, mert engem felizgat maga a helyzet és a tudat, hogy a legintimebb része ilyen közelségbe kerül hozzám, ennyire átadja magát nekem, és megnyilik felém, szó szerint is és áttvitt értelemben is.


Volt pár olyan barátnőm aki szeretett sz0pni, és azt mondta hogy közben felizgul, és nem az volt "csak" a lényeg, hogy nekem örömet okoz és látja rajtam, hanem maga az a tény, hogy a kezébe majd a szájába veheti és azt tehet amit akar, birtokolhatja, élvezheti, és érezheti, hogy azáltal amit csinál elér valamit, befolyásolja a történéseket stb. Ugy magyarázta, hogy már attól teljesen benedvesedik és orgazmus közeli állapotba kerül ha érzi a szájában, hogy duzzad stb. Szerintem ez több mint puszta örömszerzés a másiknak, vagy nem?

2017. nov. 18. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Igen, ez több, és szerencsés vagy hogy ilyen nőkkel kerültél ilyen helyzetbe,

nekem ez nem adatott meg pasi formájában :)

Ők is csak azért csinálták mert én élveztem.

És azt hittem sokáig hogy ez mindenkinél így megy :D

2017. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!