Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerethet a párom attól, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet a párom attól, hogy meg akar "öklözni"?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok prűd, nem tudom, de nekem ez túl sok, nem izgat és még a gondolatától is fáj, olyan megalázónak is érezném. A kérdés, hogy szerethet ettől független, több éve vagyunk együtt, de mostanában állandóan erre lyukad ki, hogy lássuk, hogy beférne-e? Ez valamiért rosszul esik, de vajon én kapom túl. Ti férfiak vágytok ilyesmire a "szeretett" nővel?

2017. aug. 15. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy paraszt, dobd ki a fenébe...
2017. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Persze, én is csinálom a szerelemmel. Az más kérdés, hogy ha nem akarod, akkor nem szabad erőltetni. Csak ha kölcsönös. 29F
2017. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem csinálnék olyat ami a lánynak, nem fekszik...
2017. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
te is öklözd meg a seggét, ha belemegy , akkor engedd neki te is :D Valamit valamiért fiacskám jelszóval! Tuti nem akar többet öklözgetni...
2017. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ebben nincsen semmi gáz!! Te vagy a párja,ha nem veled próbálja,éli ki a vágyait akkor kivel? Te vagy a párja igaz? Úr isten. Azért vagytok pár hogy kielégítsétek egymás vágyait,mind érzelmileg mind szexuálisan.igaz? Ha nem akkor korán rossz. Akkor majd megteszi mással.
2017. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem akarod, ne menj bele...amúgy attól még szeret( het), csak kissé kreatív neked a srác. A prűdség elég nagy probléma szerintem, volt rédzem egy kis ideig benne, mert saját magadat is megfosztod izgi, új dolgoktól...
2017. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Ő erre vágyik, te meg nem. A vágyakat nem lehet csak úgy lekapcsolni, előbb utóbb ő fog lépni (vagy otthagy, vagy megcsal).
2017. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Vint Alex!

Ez nem egészen igy mukodik. Ha a kerdezonek fajdalmat okoz az ilyen behatolas ,akkor is engedje meg a parjanak ? Ebben az esetben hol marad a kolcsonos izgalom? Talan megegyezhetnek annyiban ,hogy kiprobaljak,lehet bejon neki ,viszont ha kicsit is nem esik jol,akkor szot se tobbet rola.

2017. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudja, hogy fájdalmat okoz-e, csípőből elutasítja. Nekem is volt ilyen csajom, aki mereven elzárkózott minden izgis dologtól. Nem haragudtam egyikre sem emiatt, csak lecseréltem őket hamar. Mindenkinek jobb, ha megtalálja a hozzá való szexuális igényű embert és nem raboljuk egymás idejét.
2017. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!