Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakinek véget ért a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek véget ért a kapcsolata majdnem egy éve most szerethet teljes szívével az új párját?

Figyelt kérdés

Fiúk lányok, ti ugyan úgy becézitek a régi és új párotokat, vagy újakat találtok ki minden alkalommal? (kicsim, szivem, életem, drágám, stb)

összehasonlítjátok az ex és az új teljesítményét az ágyban?


2015. okt. 28. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hosszabb szünet után pl 2 év már nyoma sincs az exnek.Emlékezni se nagyon lehet rá milyen volt az ágyban,de vannak azért különbségek persze hiszen más emberrel vagy.Egyébként lehet szeretni mást utána teljes szívvel.Senki sem pótolhatatlan.
2015. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Becézni lehet, de semmiben nem akarom hasonlítani az exemhez, ő csak egy trauma az életemben, amiből boldog vagyok, hogy fél év után leküzdhettem.
2015. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, szeretheti. Nem becéztem még ugyanúgy. Összehasonlítani sem szoktam. Az akkor volt, most pedig most van.
2015. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy év alatt? Persze. az rengeteg idő.

"Mindenkinek megvan a maga elmélete arról, hogy mennyi idő kiheverni egy szakítást:

- Az ilyesmit nem lehet időben mérni.Ez lépések sorozata.Az ágyától az ajtajáig és bumm kinn is vagy, csapó!" - by Barney Stinson :D


Csak viccelek. Én mindig máshogy, mkinél volt eddig egy amit csak rá használtam, de a klasszikusokat is eddig mindkét exemre. Szerintem mindenki összehasonlítja a teljesítményt.

2015. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!