Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is tart attól, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tart attól, hogy olyanba szeret bele/lesz kapcsolata, akivel mint később kiderült nem azonosak a szexuális igényei?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már, hogy párkapcsolatban élők mondják hogy a párja kevesebbszer igényli a szexet. Nekem nincs tapasztalatom pasik terén,semennyi. Mégis hogyan lehetne kideriteni ezt,ha nem olyan vagyok aki az elején az ágyába dobná magát? (csak majd ha komolyabb lesz a dolog)

Vagy ezt igy már nem lehet és hülyeség az egész? 18/L



2015. szept. 20. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos zsakbamacska. Nem lehet előre látni h milyen gyorsan fog megunni téged szexuálisan a pasi. Esetleg annyit tudsz tenni h ki nyomozod h előző kapcsolatai meddig tartottak, milyenek voltak, stb.
2015. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Nekem is először a zsákbamacska jutott eszembe. De nem pont arra gondoltam,hogy megun..hanem eleve kevesebbet igényli. Mindegy,a lényeg ugyanaz...
2015. szept. 20. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyesmit ismerkedéskor tisztázom... kinek mik a vágyai, igényei... és mindezt az előtt, hogy érzelmek alakulnának ki. Azt is leszögezem, hogy nem csak szexre megyek, de fontos kérdés. Ha emiatt elriad, jobb is. Ha eltér pl a libidónk drasztikusan, stb... bele sem megyek a kapcsolatba, akkor sem ha minden más stimmelne, mert sajnos így csak szenvednénk egymással.


Na most egy szűz lány esetében... csak tippelni lehet. Pl napi hány maszti van neki, milyen gyakran kívánja és mik izgatják fel... de lehet róla beszélni.


24/F

2015. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Aniiiita96 ***** válasza:
100%
Ez hasznos válasz,köszönöm:) akkor ha eljutok odáig,nem szabad nyuszinak lennem,és meg fogom kérdezni. Praktikus tipp. Ment a zöl pacsi!
2015. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Aniiiita96 ***** válasza:
100%
bocsánat az off-ért,csak hasznosnak találtam,főleg az utolsót :)
2015. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem baj! :) Sokat segitett mindenki,hálás köszönet! Felpontoztam mindenkit.
2015. szept. 20. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
14 honapja vagyok a párommal én 7-ből 7x szeretlkeznék ő 7-ből 3-4x de mindig meghozom neki 7-ből 6x van ami azt jelenti hogy ez marha jo 18 L 32F
2015. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!