Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szerintetek nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek nagyon taszító ha a testemhez képest ennyire kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 15. 17:59
1 2 3
 11/30 Carragher_x ***** válasza:
52%

"Semmi kedvem az Izom Tibik és beképzelt "gguggolokésnagyonjóaseggemirigykedjetek" nők közé bemenni.

Inkább koplalok. Mindig is így fogytam. "

Akkor menj el futni, járj el sportolni, de csinálj magaddal vmit, mert önmagában a koplalás az nem formál, nem feszesít, vékonyan is pont ugyanolyan löttyedt tud lenni az ember, mint nagyobb darabként.

A képen szereplő hölggyel az aránytalanság mellett egyébként pont ez a másik probléma.

2017. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

#11

Haha. Rövid kis életem során rájöttem, hogy nem leszek feszesebb a koplalástól nyilván. De már bennem maradt.

Gyorsan fogyni---> Ne zabálj te malac!

Nálam így működik.

2017. nov. 15. 18:39
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Wow, de szexi ez a hölgy. :)
2017. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

#10

Nem is tudom...talán azért, hogy az ilyen alkatúak is nőnek érezhessék magukat...vagy nem tudom...lehet inkább az kellene: #öljemegmagat #há'hogynezkiezamalac #undorito #ugly

Igen így kellene. Ugye kedves,10-es?

2017. nov. 15. 18:41
 15/30 anonim ***** válasza:
23%
Kizárólag a jó közepes hangsúlyos és attól nagyobb melleket akár F méretig kedvelek . Nem könnyű ügy de ha a nagy buborék shegg divat lett meg a fejletlen sovány test a te alkatod is ritkaság és mánia lesz hamarosan . Ezt komolyan írtam nem csesztetésből meg műpoénkodásból .
2017. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
borzasztóan hülyén néz ki.
2017. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Jó-jó! Ennyi elég lesz. Kösz.
2017. nov. 15. 18:56
 18/30 anonim ***** válasza:
69%

Ha anorexiás akarsz lenni ahhoz lesz jó a koplalás. Kardiózz, sportolj, csinálj izmot a hájból. Nem egyszerű, de eredményesebb és szebb. nem a koplalás a megoldás.Nameg ha így állsz az életedhez testedhez, akkor az az egész személyiségedet áthatja. És nem sok pasi van akinek imponál ha egy lány ilyen elégedetlen magával és emiatt nincs önbizalma. Esetleg egy diatetikus/pszichológus? Mind a kettő hasznos lehet.

Én is voltam sokáig testképzavaros, noha én nem voltam kövér, de pár éve legófogytam 44-45 kg-ra a 160 cm magasságomhoz, elég durván anorexiás voltam. Én taultam belőle, ma már sportolok sokat, edzek, és a testemmel elégedettebb vagyok mint valaha, lett önbizalmam is. Pedig tudnék róla mesélni, hogy mennyire gyenge voltam 1-2 évvel ezelőtt, és azt hittem én is a koplalás meg a vékonyság majd segít. De boldogtalanabb voltam mint előtte. Most 50 kg vagyok, de az jóformán csak izom. Futni járok, illetve itthon yputube videók alapján edzek, ennyi az egész. Én se szívesen megyek koliba, főleg egyedül. De esetleg hívd el egy barátnődet, hidd el ketten elökörködtök az edzés mellett és rögtön jobb hangulatba telik. Az én mellem is alig tölti ki az A kosarat, de már szeretem is, hogy ilyen. Csak a szemléleten kell alakítani, és azon formálni, hogy elégedett legyél magaddal.

19/L

2017. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
52%

Ha


-szép az arcod

-jó az alakod


Akkor nem baj. Voltam én is már olyan lánnyal, akinek szinte csak két bimbó volt a semmi közepén. De nem zavart, mert az arca is nagyon szép volt és a teste többi része is vonzó volt.

2017. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
52%

"#10

Nem is tudom...talán azért, hogy az ilyen alkatúak is nőnek érezhessék magukat...vagy nem tudom...lehet inkább az kellene: #öljemegmagat #há'hogynezkiezamalac #undorito #ugly

Igen így kellene. Ugye kedves,10-es?"


Hát, ha valakinek effektíve ki kell nyalnia saját magát ahhoz, hogy egyáltalán nőnek érezze magát, ott azért elég komoly gondok vannak fejben.


Nem kell "megölnie magát": elég, ha pontosan tudja, hogy ő jelen helyzetben egy 4/10-es. Sem több, sem kevesebb. És nem attól lesz 5-6-7-8, hogy úgy áradozik magáról, mintha az lenne.

Hanem tornázik, alakformál, helyes étrendet tart, nota bene elballag a fodrászához, manikűröséhez, avagy plasztikai sebészéhez.

2017. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!