Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szerintetek nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek nagyon taszító ha a testemhez képest ennyire kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 15. 17:59
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Vagyis kb. ilyen az összhatás.

Nem vagyok nádszál ennek ellenére semmi mellem.

2017. nov. 15. 18:00
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem szép.
2017. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
elmegy
2017. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik
2017. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Ramone ***** válasza:
52%
Nem arányos a testtel így esztétikailag nem szép... Viszont lehet hogy emberileg jófej vagy humoros és beszédes szóval nem tudom hogy mennyire lennél szexi vagy nem az én szememben
2017. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%

Válasszuk külön a dolgokat!


1) cici — a pasik harmada erre izgul, másik harmada elfogadja hogy ez van, csak kevesen keresik a nagyobb cicis lányokat.


2) testalkat — ne nyugodj bele, irány az edzőterem!

2017. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
52%
Végül is, olyan amilyen. Szerintem többen is vagyunk úgy, hogy nem a mell megszállotjai vagyunk. Engem jobban izgat a fenék, na meg a punci. 😊
2017. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Számomra kifejezetten izgató ez a kontraszt
2017. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

#6

Semmi kedvem az Izom Tibik és beképzelt "gguggolokésnagyonjóaseggemirigykedjetek" nők közé bemenni.

Inkább koplalok. Mindig is így fogytam.

Kicsi korom óta testképzavarom van. Duci voltam. Lefogytam.

Eddig azért csesztettek mert deszka vagyok. Neki álltam hízni kicsit. "Akkor hízni fogsz mellre is"-mondták az okosok. Na, ebből nem lett semmi. Most sem vagyok kövér. Csak a mell hiányzik.

Inkább leszek csontsovány csúnya kis mellel, mint ilyen alak... kis mellel megspékelve.

2017. nov. 15. 18:35
 10/30 anonim ***** válasza:
52%

Önmagában nem taszító, csak nem is vonzó. Ennyi az egész.


Illetve hát ami viszont kifejezetten és k.-ra taszító számomra, az a kép melletti önfényező ömlengés. Merthogy ez a csaj kábé a "szódával elmegy" kategóriája, és egyáltalán nem "#sohot", pláne nem "hottest girl ever!".

2017. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!