Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem megy a huvelyi orgazmus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a huvelyi orgazmus, pedig annyira vagyom ra. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Se szex kozben, se ujjazassal, lehet az a parom altal vagy magamnak.

4 eve szexelek rendszeresen, egyszer se sikerult. Lett egy vibratorom, csinaltuk kozosen is, de azzal se. Ujjaztak ill. vibratoroztak mar fel oraig is, de vegen kellemetlen erzesen kivul semmi nem tortent. Nem tudom mit kene meg csinalnom.

Mindig annyira jo erzes pedig, hihetetlenul! Elkap egy pisilos erzes kozben, azzal se tudok mit kezdeni mert tudom, hogy nem pisi. De egyszeruen nem erzem, mit kellene azon az erzesen elengednem, hogy orgazmus legyen belole. Nem tudom, mar kedzek beletorodni, hogy nekem tenyleg nem fog menni.



2017. nov. 10. 22:51
 1/9 A kérdező kommentje:
A raparazast se tartom opcionak, mert altalaban nem direkt ezzel a cellal kezdunk neki a dolognak, csak menet kozben alakul ki, hogy akkor poz csere kozben egy kicsit gyakorlunk rajtam, elengedem magam teljesen, jon az erzes, es onnan nincs tovabb.
2017. nov. 10. 22:54
 2/9 anonim ***** válasza:

Áthidaló technikának hívják - és ezzel meg tudod tanulni. Gondolom úgy van orgazmusod, hogy a csiklód simogatod. Az a titok, hogy simogasd magad(vagy a pasid Téged) majdnem elélvezésig, majd amikor érzed hogy jön, hagyd abba és csak a farkara koncentrálj. Eleinte vissza fog esni az izgalmi szint, de akkor újra és újra simogasd magad orgazmus közeli állapotba. Idővel (hetekben gondolkodj) egyre hamarabb és hamarabb hagyhatod abba a simogatast, és a végső orgazmust a farka okozza majd. Csak ehhez kell egy olyan srác, akivel lehet gyakorolni és jól bírja. :)

Ügyes légy!

2017. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A nők nagy része képtelen a hüvelyi orgazmusra.

Próbáljátok másképp. Segítsetek rá csikló izgatással

2017. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyszer tortent olyan szex kozben, hogy a vegen vibratorral izgattam a csiklom, kozben arra figyeltem, ahogy a parom bennem van. Na akkor ott, olyan intenzivel sikerult orgazmus ereznem, mint meg soha. Es meglepoen hosszu ideig tartott, igaz csak csiklos volt. De lehet ,hogy hasonlot eltem meg, mint amit az elso valaszolo irt, csak ebbe meg nem gondoltam igy bele. Koszonom! Erre a reszre raallunk. Vagy raallok. Egyuduli gyakorlassal is er? Vagy maradjak a szexnel?
2017. nov. 10. 23:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
:D mindenhogy ér.
2017. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyedül nem ér, az csalás! :D
2017. nov. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom a hüvelyi orgazmus is a csikóhoz köthető (a belső részéhez), szóval próbáld/próbáljátok valamilyen szinten kívül is izgatni.
2017. nov. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt se szabad görcsösen akarni.
2017. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát,fogalmam sincsen mit kell ilyen esetben csinálni,mivel még nem volt egy szexuális kapcsolatom se.De elvileg csak a nők 10%-a képes hüvelyi orgazmusra.A mélyebb behatolás talán segíthet,és néhány olyan póz,melyekben a férfi fél jobban dörzsölődik.Ez picit furán hangozhat,de hallottam ezt-azt barátoktól :),szóval szerintem fel a fejjel,és próbálkozz! :)

És ne stresszelj rá,az sose szokott jó lenni.

17/L

2017. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!