Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
Van egy másfél hónapos kapcsolatom de még nem volt orgazmusom vele. Az előző kapcsolataimban is voltak ilyesféle problémák, de volt orgazmusom. A szex az jó mert neki 6x 7x is van és már van hogy nem bírja a párom. Viszont nekem semmi. Merevedéssel nincs probléma

2017. nov. 8. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de írok ide, hátha végre, sok év után láthatok valami értelmes választ, én 10 éve kínlódok ezzel - soha életemben nem volt még orgazmusom....

(Tapasztalat, hogy fogok kapni emiatt privátot, de bocsi, azokra nem válaszolok, meg ismerkedni se szeretnék, csak az itteni válaszokra kíváncsi vagyok, hátha valaki tud valami varázsszert)

2017. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom amúgy képes vagy orgazmusra...juttasd el magad te, vagy a csajod csúcsközelbe, aztán durranj bele... minnél többször megcsinálod, annál jobban fog működni.
2017. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem izgat fel szexuálisan,vagy máshol jár az eszed
2017. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!