Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a parom, viszont nincs orgazmusom vele, tobb mint egy honapja egyutt vagyunk viszont nagyon jol csinalja a dolgat, szoval nem ertem. Kihathat-e ez a kapcsolatunkra melyebben, mert ot mar zavarja?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Persze, hogy kihathat.
2013. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
csaj vagy? ha igen a csikloddal foglalkozik? ha magdnak csinálod el tudsz menni?
2013. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jah mind2
2013. nov. 16. 20:01
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

akkor passz bocsi...

egyébként hülyeségnek tartom hogy zavarja. a szex nem az orgazmusrol szol hanem az élvezetröl. az már csak a hab tetején a cseresznye hogy elmész.

ha fantasztikusan érzed magad közbe sztem nem kéne ezen kattogni. ha te sem érzed magad teljesnek a szexet ettöl akkor az gáz de nálam is volt olyan nem egyszer h képtelen voltam elmenni de annyira jo volt h nem is igényeltem.


ugy probáltátok már hogy nem szexeltek csak simán megprobál elvinni? szimpla pettinggel? hogy csak ö foglalkozik veled?

2013. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem igen ki

segíts be magadnak vagy beszéld meg vele hogy lenne Neked jó

2013. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
pettingel mar mentem el ,de sex kozben meg soha
2013. nov. 16. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valami miatt mégis görcsölsz és emiatt nem tudsz lazítani. Félsz a teherbe eséstől? Nem vagy elégedett Magaddal? A párod minden téren kívánod?
2013. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tipikus idióta férfi duma az, hogy a szex nem az orgazmusról szól. A nagy szart nem, anélkül csak akrobatika. A férfiak rinyálnak mint a kislányok, ha valamiért félbeszakad a szex még mielőtt elsülhettek volna, hogy jaj fáj a herém meg most egész nap állni fog a pö.csöm, mit gondoltok egy nőnek nem igénye az orgazmus, nem ugyanilyen szar neki kielégítetlenül maradni? Akik ezzel a szar dumával áltatják magukat, azok jobb ha megértik hogy bennük van a hiba. Azt a nőt aki képes a saját kezétől az orgazmusra, ki lehet elégíteni, csak többnyire gondolom fárasztó és nagyon sok odafigyelést igényel, amihez az átlag férfinak nincsen kedve, mert a saját orgazmusa elsődleges, szegény csaj meg majd megoldja magától.

Tisztelet a kivételnek, bár aki képes ekkora baromságot mondani az nem ide tartozik.

2013. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nő létemre mondtam h nem az a legfontosabb....mert ha jol csinálja valaki akkor annyira kikészülök annyira kielégülök magátol a szextöl is h az szinte már orgazmus. ez csak az én véleményem volt és nem kell megkövezni érte. direkt odairtam hogy "szerintem",és itt véleményeket irnak az emberek,ami nem feltétlen felel meg az átlag társadalomnak,akasszam föl magam érte nehogy önállo gondolatom lehessen.....


egyébként kedves kérdezö saját tapasztalat szintén,most jutott eszembe hogy én is csak ugy tudok elmenni ha vége a szex résznek és utána kielégit.miközben dug nem. nem lehet rendesen a csiklohoz férni, bezavar a mozgás stb stb stb. nekem külön teljes ez a dolog.

nyilván én se vagyok profi a dologban van mit fejlödni de mégegyszer kiemelem "SZEMÉLYES SAJÁT ÖNÁLLÓ GONDOLAT ÉS TAPASZTALAT AKINEK NEM TETSZIK NE OLVASSA"

2013. nov. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
***miközben nem dug... megcseréltem.
2013. nov. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!