Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem fog orgazmusom lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fog orgazmusom lenni?

Figyelt kérdés

13 éves koromban vesztettem el a szüzességem, olyan körülmények között, hogy én nem akartam.

15 évesen összejöttem a jelenlegi Párommal, Ő a mindenem, már 3 éve együtt vagyunk és ugyan élvezem vele az együttléteket, de nagyon ritkán van orgazmusom. Ő mindent megtesz érte, hogy ellazuljak és ne gondoljak semmi másra és én úgy érzem, hogy túlléptem már azon az egészen. De tudat alatt gondolom mégis gátol benne, hogy felhőtlenül élvezzem a szexet.

Mit tehetnék ennek érdekében, hogy ez az állapot megszűnjön?


Előre is köszönöm a válaszokat, tanácsokat!


2012. dec. 3. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Nem szégyen, nálad pedig nyilvánvalóan pszichés okai vannak annak, hogy nem élvezed a szexet, így ő tud leginkább segíteni.
2012. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Bakker ! A mostanival 12 évesen ... á, neked annyi! Ez a büntetésed, valami eltörött benned! Lehet hogy soha nem lesz org., de be nem forr az tuti!
2012. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Erre csak azt tudom írni, hogy inkább nézz Tv-t.
2012. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán fog egyszer lenni.
2012. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. nem nagyon értem a válaszod

ki beszél itt 12 éves korról?

persze én voltam a hibás a nemi erőszak miatt...

ezen az önmarcangolós témán már túljutottam

2012. dec. 3. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdező most 18, te nagyon hülye! :D


Pszichológus!


Amúgy mi történt 13 éves korodban?

2012. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. És a görcsösen akarás se a legjobb... nehéz ügy.


Viszont pszichológust mindenképpen ajánlok én is.

2012. dec. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Sokat gondolkoztam, hogy mit írjak, de nem tudtam ennél többet, mert felbaszta az agyam, hogy ilyenek léteznek.


Meg egy kicsit el is szorul a szívem ilyenkor...


Nade! Sokaknak még ilyen incidensek nélkül se megy 15 évesen. Fel a fejjel és nyugi, előbb-utóbb sikerülni fognak :-)


Próbáld magadnak is és együtt is.... és próbáld meg ne görcsösen... esetleg egy pohár bor előtte

2012. dec. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!