Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a - főleg az én korom körülieknél szokott lenni - "jelenség"-ről? 15/f

Figyelt kérdés
Soha nem értettem azt, hogy miért jó az embereknek kibeszélni, bírálni azt, hogy nekem ki tetszik, és miért tetszik. Nem az első alkalom a mostani. Most vagyok 9.-es, a sulimban megtetszett az egyik évfolyamtársam. Tanulva a régebbi hibáimból, egy emberrel sem osztottam ezt meg, de mivel komolyabban tetszik a lány, gondolom látszott rajtam, és a minap visszajutott a fülembe, olyan tipikusan gúnyosan, hogy "Neked tényleg tetszik xy?" Először ledöbbentem, aztán megkérdeztem, hogy ez most honnan jött. Az osztálytársam azt mondta, hogy téma vagyok. Ha velem valaki megosztott ilyesmit, vagy megtudtam valami ehhez hasonlót, eszembe sem jutott pletykálgatni meg kibeszélni. Zavarni nyilván zavar és kicsit feszélyezve érzem magam, de mit tudnék tenni? Kíváncsi lennék mindenkinek a véleményére, akár hozzám korban közel álló, akár idősebbekre, érdekelne !
2012. nov. 29. 19:31
 1/1 anonim válasza:
Üdv. Nem értem mit problémázol ezen, úgyis mindenképpen a "nyelvükre" vesznek, tehát tök mindegy miről van szó, úgyis sorra kerül mindenki. Én válaszoltam, hogy, hogy :Igen tetszik, de honnan jöttél rá erre? Persze teljesen közömbös fejjel add elő, hátha megkapod a választ is.
2012. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!