Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dósa Fanny-ról meztelen kép?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dósa Fanny-ról meztelen kép?

Figyelt kérdés
Valaki tudna küldeni róla meztelen képet hogy kibírjam verni?

#meztelen #dósa meztelen #meztelen dósa #meztelen fanny #fanny meztelen #dósa fanny meztelen
2017. nov. 5. 11:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%

Sztem meg ez a legszomorúbb, hogy egyesek fizetnének azért, hogy dugjanak vele. Ha már mindenképp azt akarja valaki, akkor meg kellene tanulni csajozni, és szépen felszedni, mint egy férfi.


A volt pasijai, akik megkefélték, talán a markukban röhögnek, hogy azért, akit ők anno ingyen dugtak, mások kemény pénzeket fizetnek. Ez egyáltalán nem férfias, hanem szégyen.


(5-ös voltam)

2017. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ki az a Dósa Fanny?
2017. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Én meg azokon röhögök akik azt hiszik, hogy van különbség! Ha csak szexről van szó, akkor mind1, hogy fizetsz e. Pontosabban, ha nem vagy egy csöves.

Valamint azokon is röhögök akik ezzel a csajjal bajlódtak és JÁRTAK vele csak azért, hogy b@s_żhassák...


Ha szerelmes lennék egy normális lányba, nyílván nem így állnék hozzá.

De ennél semmi köze a férfiassághoz mint ennek a ribizlinek sem a nőiesseghez.

Még ha prosti lenne az valamivel tisztességesebb lenne, mert legalább vallalja magát, nem úgy mint ez a rib_nc.

De mondom azért hányásig dugnám a torkát.

2017. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
49%
#11 szerintem már az is gáz önmagában, hogy egy ilyen nulla hulladék nőt dugni akar valaki. Hasonlóan egybites ösztönlény lehet, mint maga a csaj. Oké, jó teste van, de engem már a tudat is lelohasztana, hogy csak egy büdös kis k*va. Egy igazi férfi számára nem az a siker, hogy egy ilyen értéktelen kis senkit dughat.
2017. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Nem siker, de élvezetes.

Egy ilyen lányért rajongani, likeolni az instán és példakepnek tekínteni a szánalmas.

.egdugni meg egy optimista dolog, legalább arra az egy dologra használják amire jó. Ami a saját, de valószínüleg főleg a szülei hibaja.

2017. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
47%

"Ha csak szexről van szó, akkor mind1, hogy fizetsz e."


Lehet, hogy téged nem zavar, ha egy nő csak a pénzedért fekszik le veled, de én ezt nem tudnám élvezni. Svájcban felkínálkoztak nekem a prostik (biztos azt hitték, valami milliomos svájci vagyok), megmondtam nekik is, hogy szerintem egy férfi nem fizet a szexért.


Én azt szeretem, ha a nők megőrülnek értem, és megtesznek nekem mindent, ingyen. Azért, aki vagyok, mert szeretnek. Én ekkor érzem magam jól. Ennek a csodálatnak egy extrémebb formája egy pasi, akiről tudok: hozzá lányok mentek, hogy vegye el a szüzességüket, illetve volt, aki fizetett is neki a szexért. Ez a csajozásnak egy olyan magas foka, amit a férfiak kb. 1-2%-a ha elér.

2017. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
És a survivoros csajokról hol vannak meztelen képek?😄
2017. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nekem van róla tangás, melltartó nélküli képe. ;) Nem is kevés
2017. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
9%
Majd ha annyit letettetek az asztalra mint Dosa Fanni majd akkor dumáljatok!!! 😂😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😁😁😁😁😁😁
2017. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
Az meg ki?
2017. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!