Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dósa Fanny-ról meztelen kép?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dósa Fanny-ról meztelen kép?

Figyelt kérdés
Valaki tudna küldeni róla meztelen képet hogy kibírjam verni?

#meztelen #dósa meztelen #meztelen dósa #meztelen fanny #fanny meztelen #dósa fanny meztelen
2017. nov. 5. 11:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
39%

Na ez az, te Dósa Fanny-nak csak képeken nézhetnéd a punciját, mert megdugni sosem fogod. :D


Amúgy nem terjeszt magáról meztelen képeket, és eleve szóba sem állna ilyenekkel, mint amilyen te vagy, kedves Kérdező :-)

2017. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ha kaptál légyszí nekem is muti! Köszi!
2017. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%

1. Lehet, hogy nem "terjeszti", de az 100%, hogy néhány "jópasinak" már kűldött privát helyeken.

Illetve valószínű, hogy pár éven belül regisztrál majd a rosszlányokra. Akkor majd jól megkapja tőlem is.

2017. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne :D
2017. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%

Előző:


Ha valóban ezt csinálta volna, akkor már rég kikerült volna a netre. Másik eset: ha küld meztelen képet, akkor max olyannak küldi el, akiben megbízik, ezért a kép még a mai napig is az illetők birtokában van, és max egy szűk réteg ismeri így, de a nagyközönség sosem fogja látni.


Nekem több csaj is küldött szexi képet még régen, én sem adtam ki a kezemből, ez így korrekt.


Egyébként pedig nem valószínű, hogy a rosszlányok.hu-ra regisztrálna. Tudom, hogy egy buta embernek tűnik, de nem az.


A 2000-es években volt olyan netribi akiről nem csak meztelen képek, hanem amatőr "home videó" is kikerült - Dósa Fanny azért nincs ezen a szinten, és nem is lesz.

2017. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
[link] :D
2017. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%
#1 ha a kérdezőnek lenne egy kis esze, akkor messziről kerülné is az ilyen magamutogatós, agyhalott tinir*bncokat.
2017. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Nos, úgy látszik tévedtem... xD
2017. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

5. Szerinted megis miből fog élni? Hat nem az instából...

Ha nem fog ki egy olyan pasit, aki eltartja hosszútávon, akkor semmiből.

Elmegy prostinak. De Őt ez amúgy sem zavarja, neki fontosabb az az eletszínvonal mint más és ezzel amúgy nen biztos, hogy va baj. Az Ő dolga.

De hamarabb enne szart mint, hogy ne legyen a legújabb iphoneja.

2017. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

De jó kis pamacskája van, remélem még akkor is lesz amikor fizetek a seggéért 20 ezret. Majd a földre dobom.


Van még több kép is? :)

2017. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!