Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Katolikus lányok, ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katolikus lányok, ti hogy álltok a szexhez? Vártok vele házasságig?

Figyelt kérdés

Parkapcsolatra csak szinten vallasos ferfi johet szoba nalatok?

Szexualitast hogy elitek meg?

Oralis szexben benne vagytok, vagy azt nem?


Nyilvan mindenkinel mas, de szerintem attol meg lehet valaki vallasos, hogy szexualisan is egyutt van a baratjaval.

Eletkort is legyszi.


2017. nov. 2. 00:13
1 2
 1/13 Fruzs33 ***** válasza:
24%
Kiábrándítalak.A mai fiatalság nem vár a házasságig,hamarabb elveszítik,12-13 éves korban,akik meg nem veszítik el,azokat foglalkoztatja a szex,vagy a párkapcsolat,vagy hogy legyen barátnője/barátja.Vannak olyanok is,akik nem akarnak házasodni.Ma már nem számít semmi,gátlástalan lett ez a 2000-res generáció.Jó,vannak kivételek,de eléggé ritka.
2017. nov. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
ha megérted a tanítást, a kérdésedet fel sem teszed.
2017. nov. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy várok/ vártam

Mivel nem akarok férjhez menni nehogy má szűzen haljak meg

Köszi van Párom és családom

Templom közelébe 5 éve voltam

Abban hiszek amit látok.

2017. nov. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Az egész rokonságom katolikus és templomba is járnak. Egyik lány sem várt az esküvőig, van akinek élettársa van és van olyan aki 6 éve ugyanazzal a sráccal jár.

Semmivel nem mások attól aki nem vallásos, csupán annyiban különböznek hogy nem váltogatják a pasikat úgy mint a bugyijukat.

2017. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Igen, várni szeretnék a házasságig.


"Parkapcsolatra csak szinten vallasos ferfi johet szoba nalatok?"

Nem feltétlenül, viszont jobb lenne egy hívő pár, akivel lehet együtt imádkozni, templomba járni, közösen megélni a hitünket.


"Szexualitast hogy elitek meg?"

Még sehogy, de úgy szeretném megélni, ahogy való, majd a férjemmel, szeretetben, kölcsönös örömszerzés céljából.


"Oralis szexben benne vagytok, vagy azt nem? "

Huhh... hát ez lehet fura lesz, de engem ez egyelőre taszít. De egyébként azt olvastam, sok nő nem szereti, lealacsonyítónak tartja, csak kevesen merik bevallani, hogy nem szeretik.


"Nyilvan mindenkinel mas, de szerintem attol meg lehet valaki vallasos, hogy szexualisan is egyutt van a baratjaval."

Nyilván lehet, de szerintem sokkal célszerűbb és helyesebb várni. Jobb előtte jobban kiismerni egymást, mert szerintem sokkal nagyobb csalódás úgy szakítani, hogy már szeretkeztetek.


18/L

2017. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Ja varnak.

Ezert lehetncsk seg.gbe durrantani oket. Mert a tanitas arrol nem szol.

2017. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Annyira félre vagytok informálva. Nem vagyok vallásos 30 vagyok van egy jegyesem és vele akarok unokákat dédelgetni. Kapcsolataimban én voltam a megcsal és nem vagyok féreg. Nem csaltam és nem cserélgettem a nőket ők cseréltek engem. ÉS NEM JÁROK TEMPLOMBA! Szerintem ez otthonról hozott intelligencia.
2017. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Jó, hogy a kérdés katolikus lányokhoz szól, erre válaszolnak a nem vallásosak...


Kérdező a katolikus lányok ugyanúgy rábuknak a farkadra, mint a többi lányok, csak max. még jobban élvezik.

2017. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Én vallásos vagyok, templomba járok minden vasárnap.

Párkapcsolatom jelenleg nincs, de nem csak vallásos férfiak jöhetnének szóba.

Nem vagyok szűz már és nem bántam meg, hogy szexuális életet éltem és élek.

Az orális szex-el sincs semmi bajom egyik részről sem.

2017. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Ismerek egy pár katolikus lányt. Egyikről tudom, hogy van szexuális élete, benne van az orálban, és nem katolikus a barátja. 17 éves ez a lány.
2017. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!